webfront dosyasında sunduğunuz slayt resimlerle ilgili

phpBB destek veya chat forumu değildir
phpBB ile ilgili sorulan tüm soru başlıkları kilitlenecek veya silinecektir.
Bu forumda phpBB sorunları dışındaki genel Webmaster sorunlarını ve problemlerini tartışabilirsiniz.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Revolte
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

webfront dosyasında sunduğunuz slayt resimlerle ilgili

Mesaj gönderen Revolte »

Öncelikle Merhaba,

Bu başlığa ilişkin bir sorum olacak yardım ederseniz sevinirim. Bu forumun ilk sayfası olan portal olarak kullandığınız sayfadan bahsediyorum ( http://phpbbturkey.com/ 'un ana sayfasından bahsediyorum) webfront olarak dosyaladığınız (5 adet resimler söz konusu) fareyi üstüne getirdiğinizde slayt gibi değişen resimlerle birlikte, bu resimlere link verme olayını çok güzel yapmışsınız çok beğendim.

Bu resimlerden bahsediyorum.

[ resmi görüntülemek için tıklayın ]

Bu olayı portal'da nasıl yapacağımı nasıl bir yol izleyeceğime dair bilgi verirmisiniz? Kod yada scprit in nereye ekleneceği konusunda bir anlatım sunarsanız sevinirim.

Aslında projeksiyon olarak konu resimleri kendi kendine (haber sitelerinde olduğu gibi) değişkenden olsa tabiiki daha çok makbule geçer.

Yardımcı olursanız çok sevinirim

Teşekkür ediyorum :-)
Revolte
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: webfront dosyasında sunduğunuz slayt resimlerle ilgili

Mesaj gönderen Revolte »

Sanırım devlet sırrı yardım etmediğinize göre?

İki dir bu başlı işliyorum (birini başlığı büyük yazdığım gerekçesiyle kilitlediniz uyarsaydınız küçültürdüm) Kurallarınız arasında başlığın büyük yazılması yasakmış. :shock: :-(

Zira her kuralı aklımda tutacağım diye bir şey yok.Kimi zaman oluyor akşam yediğimi unutuyorum. :lol:

Benim forumda da serbest , zira okuyucu daha iyi görüyor. Sonuçta kilitlenen başlıklı soruma da yanıt vermemiştiniz.

Sorum PhpBB Portal da slayt seklinde değişen resimlerlerin nasıl yapılacağına dair bilgi edinmeydi.

Yapmadığınız ya da ilk defa duyduğunuz yabancı olduğunuz bir şeyi de sormamıştım. Neyse sağlık olsun.

Yine de teşekkürler.
Kullanıcı avatarı
ESQARE
Web Sitesi Yöneticisi
Web Sitesi Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen ESQARE »

1. si, bizim ana sayfamız phpBB portal değildir. Dolayısıyla ana sayfamızdaki ilgili tasarım phpBB portal ya da phpBB için değildir. HTML kodlaması ile özel olarak modifiye edilerek yapılmıştır. Google'da Accordion Slider olarak arama yaparsanız kod parçalarına ulaşabilirsiniz.

2.'si kurallara aykırı açılan başlıklar/konular cevap verilmek zorunda olmadan kilitlenir. Herkese bu konuda da eşit davranılır.

Son olarak konu phpBB ile alakalı olmadığı için cevap vermek ya da açıklamak zorunda olduğumuzu da sanmıyorum...
Resim
phpBB Eklenti Kurulumu | Kurallar | phpBB3 İzinleri | Otel Rehberi

Kurallarımız gereği lütfen özel mesaj ile yardım istemeyiniz, cevap vermiyoruz.
Revolte
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Revolte »

Ben de phpBB kullanıcısıyım bu yüzden burada yardım arayışı içine girdim.Ne Drupal ile ilgili, ne Joomla, ne de Ajax vs gibi başka tür yazılımlara ilişkindi bu sorum. Yani bu sorum PhpBB ile ilgili idi.
Sorun değil en azından sorumun yanıtını almış bulunmaktayım.
Cevap verip bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim
Hoşça kalın

“Genel Tartışmalar” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Yandex [Bot] ve 1 misafir