bir kategoride üyenin kendi konuları nasıl listelenir.

phpBB 3.1.x sürümlerinin çalıştırılması ve kurulumu ile ilgili yardımı buradan alabilirsiniz. Lütfen Eklentiler ile ilgili sorunlarınızı buraya yazmayın.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB 3.1.x kurulumu ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.1.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temalarından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.1.x Stil/Tema Sorunları & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB 3.1.x eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.1.x Eklenti Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Kilitli
vedatdlk
Kayıtlı Kullanıcı

bir kategoride üyenin kendi konuları nasıl listelenir.

Mesaj gönderen vedatdlk »

merhaba soruyu nasıl sorucagımı tam olarak şekillendiremedim ama bı okul için hazırladıgım bı forumda

ogretmenler admin mod yada yonetıcı şeklinde sınıflandırdığımızı varsayarsak,

x öğrenci forum acıp soru sorduğunda ogretmenler gorup cevap yazabılmesı,

aynı şekilde y ogrencı x in actıgı forumu gormemeli,

yani anlatmak istediğim bir uye kendı acdıgı konuları gorebılecek diğer uyelerın konularını göremeyecek şekilde nasıl ayarlarız.
vedatdlk
Kayıtlı Kullanıcı

Re: bir kategoride üyenin kendi konuları nasıl listelenir.

soruma cevap verebilecek kimse yokmu ?
Kullanıcı avatarı
difficulty
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen difficulty »

Bunu bildiğim kadarıyla yapamazsın yinede yapılabilirsede biri yazacaktır.
Birde forum adresini profiline web siten bölümüne yazmamışsın. Forumun phpbb mi?
vedatdlk
Kayıtlı Kullanıcı

phpbb henuz kurmadım websitesi hazır değil

bu dedıgım olay yapılabılırmı dıye onu arastırıyorum dıger forum yazılımlarınada bakdım sadece 1 tanesınde bulabıldım ısım vermek yasakmı bılmıyorum ama araştırmalarım sonucu bu dedıgım olay mybb de yapılabılıyor buyuk ıhtımal onu kurcam.

phpbb de yapılabılseydı oncelık phpbb olcakdı ama kontrol panelının heryerını kurcaladım bulamadım.
vedatdlk
Kayıtlı Kullanıcı

soruma cevap verebilecek biri varmı ?
Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen VSaBaH »

Merhaba,

Sorunuz çok karışık geldiği için sanırım uzun bir zaman cevaplanmamış :)
Yani çok özel bir istek ama kişiye özel forum açılarak bu sorun çözülebilir. Yani normal forum açar gibi forum açacaksınız daha sonra o forumu hangi öğrencinin görmesini istiyorsanız ona ve diğer yönetici gruplara yetki vereceksiniz. Bu şekilde sadece o öğrenciler (x ve y dediğiniz) ve yöneticiler (admin mod yada yonetıcı rolündeki öğretmenler) o forumu görür...
2.png
Kilitli

“3.1.x Destek Forumu” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir