E-posta lİstesİne katılın

  • phpBB.com e-posta listesine katıldığınız zaman phpBB'nin yeni çıkan sürümleri hakkında İngilizce bilgiler alacaksınız.
phpBB Yüklemeleri

Alttaki bağlantılardan son phpBB sürümünü indirebilirsiniz.

phpBB Son Sürüm İndir

phpBB 3.2.1 (Rhea) :: 16 Temmuz 2017

Yeni nesil phpBB 3.2.1 sürüm paketini alttaki bağlantılardan yükleyebilirsiniz. Eğer herhangi bir hata ile karşılaşırsanız lütfen bu hataları hata izleyicisi (İngilizce) sayfası aracılığıyla bildirin. phpBB'yi yükleyip kullanmadan önce lütfen Lisans Sözleşmesini okuyup koşul ve şartları kabul edin.

-+- Lisans Sözleşmesi -+-
-+- phpBB 3.2 Kolay Başlangıç Rehberi (İngilizce) -+-

Paket İndir
phpBB 3.2.1 [ Tam Paket ] phpBB İndir phpBB İndir
phpBB 3.2.1 [ Sadece Değişecek Dosyalar ] phpBB İndir phpBB İndir
phpBB 3.2.1 [ Yama Dosyaları ] phpBB İndir phpBB İndir
phpBB 3.2.1 [ Oto. Güncelleme Paketi (3.2.0'dan 3.2.1'e) ] phpBB İndir phpBB İndir
phpBB 3.2.1 [ Oto. Güncelleme Paketi (3.1.11'den 3.2.1'e) ] phpBB İndir phpBB İndir

* Tüm dosyaları değiştirmek/güncellemek için Otomatik Güncelleme Paketi'ni ya da Sadece Değişecek Dosyalar paketini kullanabilirsiniz. Yama Dosyaları paketini kullanarak UNIX tabanlı bir sunucuda komut istemi yardımıyla güncelleme yapabilirsiniz. Türkçe dil dosyaları güncellemesi için 3.1.x Türkçe Dil Dosyası forumunu ziyaret edebilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi için lütfen phpBB güncelleme ve sürüm yükseltme nasıl yapılır? konusuna bakınız.

* phpBB 3.1.x sürümlerinden phpBB 3.2.x sürümlerine yükseltme / güncelleme yapmak için öncelikle phpBB güncelleme ve sürüm yükseltme nasıl yapılır? konusunu okuyunuz.

Değişiklikler & Yeni Özellikler

phpBB'nin fonksiyon ve özelliklerini incelemek için lütfen Özellikler sayfamıza bakın.

phpBB Türkçe Son Sürüm İndir

phpBB 3.2.1 (Rhea) [Türkçe] :: 17 Temmuz 2017

phpBB son sürüm Türkçe dil destekli paketi alttaki bağlantıdan yükleyebilirsiniz. Paketin içerisine tarafımızdan hazırlanan phpBB Türkiye - phpBB 3.2.1 Türkçe Dil Paketi, VigLink eklentisinin ve prosilver stilinin Türkçe dil desteği eklenmiştir. phpBB'yi indirip kullanmadan önce lütfen Lisans Sözleşmesini okuyup koşul ve şartları kabul edin.

-+- Lisans Sözleşmesi -+-

Paket İndir
phpBB 3.2.1 [ Tam Paket (Türkçe) ] phpBB Türkçe İndir

* phpBB Türkçe dil destekli tam paket ile ilgili soru ve sorunlarınız için 3.1.x Destek Forumu ve 3.1.x Türkçeleştirme forumumuzdan destek alabilirsiniz.

phpBB Türkçe Dil Paketi İndir

phpBB 3.2.1 Türkçe Dil Paketi :: 17 Temmuz 2017

phpBB için Türkçe dil dosyalarını alttaki "İndir" resmine tıklayarak indirebilirsiniz. Daha sonra indirdiğiniz sıkıştırılmış zip dosyasını açarak, herhangi bir FTP programı yardımıyla web sunucunuzdaki phpBB dosyalarınızın bulunduğu ana dizine gönderin. Gönderme işlemi tamamlandıktan sonra Yönetim Kontrol Paneli'nize gidin ve üst menüdeki Sistem sekmesinin altından Dil Paketleri bağlantısını seçin. Bu sayfadan uygun olan Türkçe dil paketini seçerek kurulumu yapabilirsiniz.

Sakın unutmayın; sıkıştırılmış dil paketini açarken dizin yapısını korumalısınız. Eğer sıkıştırılmış paketleri açan yazılımınız ile bunu nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız, lütfen yazılımınızın kullanma kılavuzuna bakın. Dizin yapısı korunmazsa, dil ya da dil resim dosyalarının görüntülenmemesine neden olacaktır.

Dil Yapımcı Güncelleme Tarihi Sürüm: 1.2.1, (phpBB 3.2.1)
Türkçe
Turkish
ESQARE 17 Temmuz 2017 03:22 am phpBB 3.2.1 - Türkçe [Dil paketi]

NOT: Türkçe dil paketi dosyasının içerisinde VigLink eklentisinin ve prosilver stilinin Türkçe dil desteği de bulunmaktadır.