E-posta lİstesİne katılın

  • phpBB.com e-posta listesine katıldığınız zaman phpBB'nin yeni çıkan sürümleri hakkında İngilizce bilgiler alacaksınız.

Ana sayfa İndirmeler

phpBB İndirmeleri

Alttaki bağlantılardan son phpBB sürümünü ve phpBB Türkçe dil paketini indirebilirsiniz.

phpBB Son Sürüm İndir

phpBB 3.2.2 (Rhea) :: 07 Ocak 2018

Yeni nesil phpBB (sürüm: 3.2.2) kurulum paketini aşağıdaki bağlantılardan indirebilirsiniz. Eğer herhangi bir hata ile karşılaşırsanız lütfen bu hataları hata izleyicisi (İngilizce) sayfası aracılığıyla bildirin. phpBB'yi indirip kullanmadan önce lütfen Lisans Sözleşmesini okuyup koşul ve şartları kabul edin.

-+- Lisans Sözleşmesi -+-
-+- phpBB 3.2 Kolay Başlangıç Rehberi -+-

Paket İndir
phpBB 3.2.2 [ Tam Paket ] phpBB İndir phpBB İndir
phpBB 3.2.2 [ Sadece Değişecek Dosyalar ] phpBB İndir phpBB İndir
phpBB 3.2.2 [ Yama Dosyaları ] phpBB İndir phpBB İndir
phpBB 3.2.2 [ Oto. Güncelleme Paketi (3.2.1'den 3.2.2'ye) ] phpBB İndir phpBB İndir
phpBB 3.2.2 [ Oto. Güncelleme Paketi (3.1.12'den 3.2.2'ye) ] phpBB İndir phpBB İndir

* İlk kez phpBB kurulumu yapacaksanız, phpBB 3.2.x kurulumu hakkında detaylı bilgi için phpBB 3.2 Kurulumu konusuna bakabilirsiniz.

* Bir önceki sürümlerden son sürüme güncelleme yapmak için Otomatik Güncelleme Paketi'ni ya da Sadece Değişecek Dosyalar paketini kullanabilirsiniz. Yama Dosyaları paketini kullanarak UNIX tabanlı bir sunucuda komut istemi yardımıyla güncelleme yapabilirsiniz. Güncelleme ile ilgili sorun yaşıyorsanız, alternatif bir güncelleme yöntemi için phpBB 3.2.x güncelleme nasıl yapılır? konusuna bakabilirsiniz.

* Türkçe dil dosyaları güncellemesi için 3.2.x Türkçe Dil Dosyası forumunu ziyaret edebilirsiniz.

* phpBB 2, 3.0.x ve 3.1.x gibi eski phpBB sürümlerinden phpBB 3.2.x sürümüne yükseltme / güncelleme yapmak, ya da başka bir mesaj panosu yazılımından phpBB 3.2.x sürümüne geçiş / dönüştürme yapmak için phpBB Sürüm Yükseltme Rehberi sayfasını okuyabilirsiniz.

phpBB Türkçe Son Sürüm İndir

phpBB 3.2.2 (Rhea) [Türkçe] :: 08 Ocak 2018

phpBB son sürüm Türkçe dil destekli paketi alttaki bağlantıdan indirebilirsiniz. Paketin içerisine orijinal phpBB dosyalarına ilave olarak, phpBB Türkiye ekibi tarafından hazırlanan phpBB Türkiye - phpBB 3.2.2 Türkçe Dil Paketi, VigLink eklentisinin ve prosilver stilinin Türkçe dil desteği eklenmiştir. phpBB'yi indirip kullanmadan önce lütfen Lisans Sözleşmesini okuyup koşul ve şartları kabul edin.

-+- Lisans Sözleşmesi -+-

Paket İndir
phpBB 3.2.2 [ Tam Paket (Türkçe) ] phpBB Türkçe İndir

* phpBB Türkçe dil destekli tam paket ile ilgili soru ve sorunlarınız için 3.2.x Destek Forumu ve 3.2.x Türkçeleştirme forumlarımızdan destek alabilirsiniz.

phpBB Türkçe Dil Paketi İndir

phpBB 3.2.2 Türkçe Dil Paketi :: 08 Ocak 2018

phpBB için Türkçe dil dosyalarını alttaki "İndir" resmine tıklayarak indirebilirsiniz. Daha sonra indirdiğiniz sıkıştırılmış zip dosyasını açarak, herhangi bir FTP programı yardımıyla web sunucunuzdaki phpBB dosyalarınızın bulunduğu ana dizine gönderin. Gönderme işlemi tamamlandıktan sonra Yönetim Kontrol Paneli'nize gidin ve üst menüdeki Sistem sekmesinin altından Dil Paketleri bağlantısını seçin. Bu sayfadan uygun olan Türkçe dil paketini seçerek kurulumu yapabilirsiniz.

Sakın unutmayın; sıkıştırılmış dil paketini açarken dizin yapısını korumalısınız. Eğer sıkıştırılmış paketleri açan yazılımınız ile bunu nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız, lütfen yazılımınızın kullanma kılavuzuna bakın. Dizin yapısı korunmazsa, dil ya da dil resim dosyalarının görüntülenmemesine neden olacaktır.

Dil Yapımcı Güncelleme Tarihi Sürüm: 1.2.2, (phpBB 3.2.2)
Türkçe
Turkish
ESQARE 08 Ocak 2018 23:45 pm phpBB 3.2.2 - Türkçe [Dil paketi]

Not: Üstteki Türkçe dil paketi dosyasının içerisinde VigLink eklentisinin ve prosilver stilinin Türkçe dil desteği de bulunmaktadır.