Ana sayfa Destek phpBB Belgeleri

phpBB Belgeleri

Bu sayfa, phpBB'ye yeni başlayan kullanıcılar için hazırlanmış çeşitli belgeler içermektedir. Sorunuzun cevabını burada bulamazsanız, site genelinde Arama yapabilir ve Destek sayfasını inceleyebilirsiniz.

3.2.xKolay Başlangıç Rehberi

İlk defa phpBB kurulumu yapacaksanız Kolay Başlangıç Rehberini okumanız, phpBB'nin gereksinimleri ve temel bir çok işlevi konusunda size yardımcı olacaktır.

3.2.xphpBB Sürüm Yükseltme Rehberi

Eski nesil phpBB sürümlerinden yeni nesil phpBB sürümüne güncelleme (sürüm yükseltme), ya da herhangi bir mesaj panosu yazılımından phpBB'ye dönüştürme yapmak için yardıma ihtiyacınız varsa phpBB Sürüm Yükseltme Rehberini okuyun.

3.1.x3.2.xSözlük

Bu sayfada, phpBB yazılımında ve destek forumlarında yaygın olarak kullanılan, bilinmeyen ya da yabancı gelen bazı terimlerin anlamları ve açıklamaları verilmiştir.

3.2.xKullanım Kılavuzu

Kullanım kılavuzu, phpBB kullanan yöneticiler, moderatörler veya son kullanıcılar için ayrıntılı dokümantasyon makaleleri içerir. Bu makaleler phpBB.com yönetimi tarafından oluşturulur ve size phpBB'yi kullanırken sıklıkla karşılaşılan sorunların çoğunu çözmek için ihtiyaç duyduğunuz bilgileri sağlayabilir.
* Unutmayın ki bu makaleler phpBB.com yönetimi tarafından sürekli olarak güncellenerek revize edilmektedir.

PDF Formatında Kullanım Kılavuzları

Çevrimdışı olarak daha kolay bir şekilde erişebilmek için, seçtiğiniz sürüme göre kullanım kılavuzlarını PDF formatında bilgisayarınıza indirebilirsiniz:
(Not: Kullanım kılavuzları İngilizce dilinde yazılmıştır)
3.2.x phpBB 3.2.x için kullanım kılavuzunu PDF formatında indir
3.1.x phpBB 3.1.x için kullanım kılavuzunu PDF formatında indir
3.0.x phpBB 3.0.x için kullanım kılavuzunu PDF formatında indir