Ana sayfa Özelleştirmeler Eklentiler

phpBB Eklentileri

phpBB 3.1.x sürümleriyle birlikte önceden MOD olarak tabir edilen ve mesaj panolarına uyarlanan ek özelleştirmeler, artık Eklenti adıyla tabir edilmeye başlanmıştır. Yeni Eklenti sisteminde; artık dosyalarda teker teker kod düzenleme işlemi sona ermiş olup, sadece Eklenti'ye ait dosyaları sunucunuza göndererek Yönetim Kontrol Paneli'nden tek tıkla ve basit bir şekilde kurulum yapabilme imkanı getirilmiştir.
İşte bu yeni ve modern yapısıyla phpBB 3.1 ve phpBB 3.2'de Eklenti kurulumu yapmak artık çok kolay!

Eklenti Tanıtımları & Duyurular

Eklenti Tanıtımları & Duyurular forumlarında, phpBB 3.1.x ve 3.2.x sürümlü mesaj panolarınız için Türkçe dil dosyaları ile birlikte yayınlanmış çeşitli eklentiler bulabilir ve bu eklentileri indirip mesaj panonuza kurabilirsiniz.

Resmi phpBB Eklentileri

Bu bölümde, phpBB kullanıcılarının isteklerine göre phpBB ekibi tarafından yapılan ve geliştirilen eklentileri bulabilirsiniz.

Eklenti Kurulumu

phpBB mesaj panosuna nasıl eklenti kurup, etkinleştireceğiniz; ayrıca bir eklentiyi nasıl devre dışı bırakıp sileceğinizi bu bölümden öğrenebilirsiniz.

Eklenti Destek

Eklenti Destek forumlarında, phpBB 3.1.x ve 3.2.x sürümlü mesaj panolarınız için yayınlanmış eklentiler ile ilgili yaşadığınız problem veya sorunlar için destek isteyebilirsiniz.

Eklenti Veritabanı

phpbb.com sitesinin eklenti veritabanından phpBB 3.1.x ve 3.2.x sürümlü mesaj panolarınız için yeni eklentiler indirebilirsiniz.
Not: Bu sayfadaki eklentiler ve açıklamalar İngilizcedir.