PHPBB'Yİ GELİŞTİRMEYE YARDIMCI OLUN


E-posta lİstesİne katılın

  • phpBB.com e-posta listesine katıldığınız zaman phpBB'nin yeni çıkan sürümleri hakkında İngilizce bilgiler alacaksınız.

Ana sayfa Destek

phpBB Destek

Kurulum ile ilgili problemleriniz mi var? Veritabanınız sorun mu çıkartıyor? Mesaj panonuza giriş yapamıyor musunuz? phpBB yazılımının nasıl kullanılacağı hakkında bir sorunuz mu var? Aşağıda bağlantıları verilen çeşitli kaynaklar sayesinde ihtiyacınız olan yardımı bulabilirsiniz. Eklentiler veya Stiller ile ilgili sorunlarınız varsa üst menüdeki ilgili bağlantıları ziyaret ederek bilgi bulabilirsiniz.

Belgeler

İlk defa phpBB kullanmaya başlıyorsanız, phpBB sürüm yükseltme konusunda yardıma ihtiyacınız varsa, ya da başka bir mesaj panosu yazılımlarından phpBB'ye geçiş (dönüştürme) yapmak istiyorsanız bu bölümü okumanız, phpBB'nin gereksinimleri ve temel bir çok işlevi konusunda size yardımcı olacaktır.

Makaleler

phpBB Türkiye ekibi tarafından yazılan, phpBB kurulumu ve yönetimi ile ilgili bilgilendirici, çeşitli makaleler.

phpBB Türkçe Destek Forumları

Eğer sorularınıza cevap bulamadıysanız, destek forumlarımızı ziyaret edebilirsiniz. Sorunuz için mesaj göndermeden önce lütfen arama özelliğini kullanın.

Bilgi Tabanı

phpBB.com bilgi tabanı, genel ve sık sorulan sorular için phpBB ekibi ve kullanıcılarının yardımıyla oluşturulan makaleleri içerir.

Uluslararası Destek

phpBB birden çok dilde destek verir, ana diliniz İngilizce değilse destek için phpBB.com üzerinde kendi dilinizdeki 3. parti sitelere gözatabilirsiniz.