E-posta lİstesİne katılın

  • phpBB.com e-posta listesine katıldığınız zaman phpBB'nin yeni çıkan sürümleri hakkında İngilizce bilgiler alacaksınız.
phpBB Destek

Kurulum problemleriniz mi var? Veritabanı oluşturmada sıkıntı mı çekiyorsunuz? Giriş yapamıyormusunuz? Yazılımın nasıl kullanılacağı hakkında sorunuz mu var? Alttaki çeşitli kaynaklar sayesinde ihtiyacınız olan yardımı bulabilirsiniz. Eğer Modlar veya Stiller ile ilgili sorunlarınız varsa sayfa üstündeki ilgili linkleri kullanarak çeşitli bilgiler bulabilirsiniz.

Hatırlatma: phpBB Desteği şimdi ve her zaman için tamamen ücretsizdir. Geliştiriciler, takım üyeleri ve benzer kullanıcılar her zaman sorularınıza cevap verirler, ve sorunlarınızı gidermek için yardımcı olurlar. Bu işlem kolay ve hızlıdır.Ayrıca hiç bir maliyet gerektirmemektedir!

3.1.x3.2.xphpBB Destek

» Uluslararası Destek (İngilizce)

phpBB birden çok dilde destek verir, ana diliniz İngilizce değilse destek için kendi dilinizdeki 3. parti sitelere gözatabilirsiniz.

» Flash dersleri (İngilizce)

Flash derslerinde adım adım phpBB'nin özellikleri anlatılmaktadır. (Flash dersleri, şu an için sadece phpBB 3.0.x sürümlerine göre hazırlanmıştır.)

» Kullanıcı Rehberi (İngilizce)

Kullanıcı rehberi, kurulum rehberini ve phpBB forum sistemi ile ilgili tüm belgeleri içerir. Problemlerinize çözüm aramadan önce, özellikle yönetim ve moderasyon sorunları için bu rehbere gözatabilirsiniz.

» Sıkça Sorulan Sorular (SSS) (İngilizce)

Genel sorunlarınızı SSS içerisinde bulabilirsiniz, sorularınız için destek forumlarına mesaj göndermeden önce buraya gözatın.

» Bilgi Tabanı (İngilizce)

Bilgi tabanı, genel ve sık sorulan sorular için phpBB ekibi ve kullanıcılarının yardımıyla oluşturulan makaleleri içerir.

» phpBB Türkçe Destek Forumları

Eğer sorularınıza cevap bulamadıysanız, destek forumlarımızı ziyaret edebilirsiniz. Sorunuz için mesaj göndermeden önce lütfen arama özelliğini kullanın.

» Hata İzleyici (İngilizce)

Bu sayfa, phpBB yazılımında veya phpBB.com sitesinde görülen hataların bildirimine izin vermektedir. Hata İzleyici, destek soruları için kullanılamaz. Bu bölüme sadece emin olduğunuz gerçek hatalar için sorularınızı gönderin ve bekleyin. Dikkat: Eğer bir güvenlik sorunu bulduysanız, lütfen Güvenlik İzleyici bölümünü kullanın.

» Güvenlik İzleyici (İngilizce)

Eğer phpBB'nin son sürümünde bir güvenlik korunmasızlığı ile karşılaştıysanız, lütfen bu bölüme bildirin. Bu bölüm, destek soruları veya hata bildirimi için kullanılamaz. Hata bildirimi için lütfen Hata İzleyici bölümünü kullanın.

» Olay İzleyici (İngilizce)

Bu izleyici sayesinde phpBB kurulumunda meydana gelen saldırıların önlenmesi ve düzeltilmesi için yardım sağlanacaktır. Güvenlik sorunları bildirimi için, lütfen Güvenlik İzleyici bölümünü kullanın.

3.0.xphpBB Destek

» phpBB 3.0.x Sürümleri için Destek

phpBB 3.2.x sürümü yayınlandığından beri, 3.0.x sürümleri için artık destek verilmiyor. Bu yüzden, phpBB'yi en son yayınlanan sürümüne güncellemenizi önemle tavsiye ediyoruz.

» phpBB 3.2.x Sürümüne Yükseltme

phpBB 3.0.x sürümlerinden phpBB 3.2.x sürümlerine yükseltme yapmak için phpBB 3.2.x kurulumu esnasında size bir dönüştürücü sunulur. Dönüştürücü ve sürüm yükseltme hakkında daha ayrıntılı bilgi için Sürüm Yükseltme Rehberi'ni okuyunuz.

phpBB 1.x ve phpBB 2.x

» phpBB 1.x ve phpBB 2.x Sürümleri için Destek

phpBB 3.x sürümü yayınlandığından beri, 1.x ve 2.x sürümleri için artık destek verilmiyor. Bu yüzden, phpBB'yi en son yayınlanan sürümüne güncellemenizi / yükseltmenizi önemle tavsiye ediyoruz.

» phpBB 3.x Sürümüne Yükseltme

phpBB 2.0.x sürümlerinden phpBB 3.x sürümlerine yükseltme yapmak için phpBB 3.x kurulumu esnasında size bir dönüştürücü sunulur. Dönüştürücü ve sürüm yükseltme hakkında daha ayrıntılı bilgi için Sürüm Yükseltme Rehberi'ni okuyunuz.
Not: phpBB 1.x sürümlerinden direkt olarak phpBB 3.x sürümlerine yükseltme yapmak için bir dönüştürücü bulunmamaktadır.