Ana sayfa Özelleştirmeler Stiller

phpBB Stil ve Temaları

Stiller, mesaj panosunun görünümünü değiştirir. phpBB 3.x, PHP kodunu HTML kodundan ayrı tutan güçlü bir şablonlama sistemi kullanır ve forumunuzu istediğiniz şekilde özelleştirmenizi sağlar.

phpBB 3.1.x ve 3.2.x sürümlerinde paket ile birlikte gelen varsayılan stil prosilver'dır. phpBB.com üzerindeki Stiller Veritabanı ve phpBB Türkiye üzerindeki Stil Tanıtımları & Duyurular forumu, phpBB.com topluluğunun üyeleri tarafından oluşturulan ek stilleri içerir. Bu stiller indirilebilir ve phpBB mesaj panonuza kurulabilir.

Stil Tanıtımları & Duyurular

Stil Tanıtımları & Duyurular forumlarında, phpBB 3.1.x ve 3.2.x sürümlü mesaj panolarınız için yayınlanmış çeşitli stiller, temalar ve grafikler (rütbe resimleri, ifadeler, avatarlar) bulabilir, ve bunları indirip mesaj panonuza kurabilirsiniz.

Stil Kurulumu & Kullanımı

Bu bölümde, phpBB mesaj panonuza stillerin nasıl kurulacağını ve kullanılacağını adım adım öğreneceğiniz bir kılavuzun yanı sıra, stillerin nasıl çalıştığına dair ek bilgiler bulacaksınız.

Stil Demoları

Buradan, beğendiğiniz stilleri mesaj panonuza kurmadan önce, phpbb.com üzerinde yayınlanmış, çeşitli stilleri (temaları) canlı olarak önizleme yapabilirsiniz. phpBB 3.1.x sürümleri için stil demolarına bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.
Not: phpbb.com sitesindeki stil demoları İngilizce'dir.

Stil Sorunları & Yardım

Stil Sorunları & Yardım forumlarında, phpBB 3.1.x ve 3.2.x sürümlü mesaj panolarınız için yayınlanmış stiller ile ilgili yaşadığınız problem veya sorunlar için destek isteyebilirsiniz.

Stil Veritabanı

phpbb.com sitesinin stil veritabanını kullanarak phpBB tabanlı mesaj panolarınız için ekstra stiller ve yeni grafikler yükleyebilirsiniz.
Not: phpbb.com sitesindeki stiller ile ilgili bilgiler İngilizce'dir.