SMF forumu phpBB aktarmak

Diğer kullandığınız forum yazılımlarınızı phpBB 3.0.x sürümlerine dönüştürmek için yardıma ihtiyacınız varsa bu forumda paylaşabilirsiniz.

Moderatörler: Genel Destek Ekibi, Eklenti Destek Ekibi

Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı [b:2szxnfek]kesinlikle ilgili forumlara açınız.[/b:2szxnfek] Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. [b:2szxnfek]Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.[/b:2szxnfek]

- [url=http://www.phpbbturkey.com/forums/viewtopic.php?t=690:2szxnfek]Site kurallarımızı[/url:2szxnfek] okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Cevapla
Inked
Kayıtlı Kullanıcı
Mesajlar: 1
Kayıt: 01.01.2017, 01:55

SMF forumu phpBB aktarmak

Mesaj gönderen Inked » 01.01.2017, 01:58

Kategori içerisinde bir çok başlığı inceledim fakat hepsinin ya görselleri ya da dosya bağlantıları tamamen kırılmış durumda, yani ne yapacağımız açıkçası tam olarak bilemiyoruz. Bu konu hakkında bilgili birisi yardımcı olabilir mi?

Cevapla

“3.0.x Dönüştürücüler” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir