Yeni Kurulmuş Forum Sitesine Nasıl Konu Çekebilirim ?

phpBB 3.0.x sürümleri için yapılmasını istediğiniz veya arayıpta bulamadığınız MODları buraya yazabilirsiniz.

Moderatörler: Genel Destek Ekibi, Eklenti Destek Ekibi

Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı [b:3lz328by]kesinlikle ilgili forumlara açınız.[/b:3lz328by] Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. [b:3lz328by]Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.[/b:3lz328by]

- [url=http://www.phpbbturkey.com/forums/viewtopic.php?t=690:3lz328by]Site kurallarımızı[/url:3lz328by] okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Kilitli
BurakGuzel
Kayıtlı Kullanıcı
Mesajlar: 1
Kayıt: 19.08.2014, 19:17

Yeni Kurulmuş Forum Sitesine Nasıl Konu Çekebilirim ?

Mesaj gönderen BurakGuzel » 19.08.2014, 19:35

Merhabalar

Yeni bir forum sitesi oluşturdum fakat bir sorunum oldu formu yeni kullanıma açtığım için konu sayım oldukça az, kendim konu açmaya çalışırsam çok uzun sürecek ve benim fazla zamanım olmuyor, bu nedenle hızlı bir şekilde forum siteme konu açmam lazım bana ne gibi bir şekilde yardımcı olabilirsiniz ?

1- SQL Server Veritabanına konuları toplu bir şekilde yüklemek mümkünmü dür ? Mümkünse konuları nereden bulabiliriz ?

2- Otomatik Konu Çekme araçları varmıdır ? Varsa Nasıl ve Nereden Temin Edilebilir ?

Ayrıca Smix Bot Diye bir araç buldum RSS ile haber başlıklarını çekiyor fakat Sadece Başlık çekebiliyor içerik olarak her hangi bir ileti yazmıyor.

Tavsiye ve Yardımlarınız İçin Şimdiden Teşekkürü Bir Borç Bilirim.

SAYGILARIMLA
Burak GÜZEL

Kilitli

“3.0.x MOD İstekleri” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir