Buton Türkçeleştirebilecek Var mI?

phpBB 3.0.x sürümlerindeki stiller / temalar için yapılan rütbe resimleri, ifadeler, avatarlar, butonlar, logolar, bannerler.

Moderatörler: Genel Destek Ekibi, Tema Destek Ekibi

Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı [b:2bvx1p4v]kesinlikle ilgili forumlara açınız.[/b:2bvx1p4v] Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. [b:2bvx1p4v]Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.[/b:2bvx1p4v]

- [url=http://www.phpbbturkey.com/forums/viewtopic.php?t=690:2bvx1p4v]Site kurallarımızı[/url:2bvx1p4v] okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Kilitli
cepyardim
Kayıtlı Kullanıcı
Mesajlar: 4
Kayıt: 07.05.2011, 02:10

Buton Türkçeleştirebilecek Var mI?

Mesaj gönderen cepyardim » 08.05.2011, 00:34

Merhaba Arkadaşlar Benim Siteme "code_black-bird" stil koyacağım fakat tüm butonlar İngilizce Ben Türkçeleştirmeye Çalıştım Fakat Yapamadım.

http://demo.phpbb3styles.net/Code+Black ... 4bb39a5458 ==> Bu İndirdiğim Stil Butonları Türkçeleştiren Olursa Çok Mutlu Olurum.

Şimdiden Sağolun.

Sitem www.frm-cep.tk
Dosya ekleri
en.rar
utonlar Bunlar
(92.08 KiB) 108 kere indirildi

Kilitli

“3.0.x Stil Grafikleri” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir