Resimdeki Yerlerin arkaplanını değiştirmek

phpBB 3.0.x sürümleri için stil veya temalar hakkındaki sorunlarınızı buraya yazabilirsiniz.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Kilitli
Kullanıcı avatarı
Darth Vader
Kayıtlı Kullanıcı

Resimdeki Yerlerin arkaplanını değiştirmek

Mesaj gönderen Darth Vader »

Merhabalar^^

Arkadaşlar ben vBulletin4 temasını kullanıyorum. Temada butonların arkaplanını, sitenin üstündeki sütunun(kullanıcı adı ve şifre yazan) arkaplanının, ve butonların altındaki sub menünün arkaplanını değiştirmek istiyorum.(Bunlara bağlı olarak sitenin footer kısmındaki yerleri de: forum anasayfa, takım yazan arkaplanı ve sitenin en altındaki yer) Acaba nereden değiştirebilirimn. Üst ve alt kısım galiba theme/images'daki addons 'dan değiştiriliyor ama butonları ve submenüninkini bulamadım.

REsim:
untitled.PNG
Tema: viewtopic.php?f=38&t=17810

YArdımlarınız için teşekkürler.
Kullanıcı avatarı
Darth Vader
Kayıtlı Kullanıcı

Re: Resimdeki Yerlerin arkaplanını değiştirmek

Konu Güncel Lütfen :roll:
Kullanıcı avatarı
Darth Vader
Kayıtlı Kullanıcı

Yardımcı olabilecek arkadaş var mı? ^^
Kullanıcı avatarı
Evrek4
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen Evrek4 »

theme/add-on.css dosyasında:

Kod: Tümünü seç

#headmenu {
	background: #7E9CB0;
}
kısmındaki renk kodunu değiştirmeniz gerek, ek olarak resimleri vs de değiştirmeniz gerekebilir alt satırlarda.
Kullanıcı avatarı
Darth Vader
Kayıtlı Kullanıcı

Merhaba yardımınız için teşekkür ederim. Sanırım bu butonların ve altındaki sub menünün rengini değiştiriyor. Üst kısımlar için de sanırım theme/images daki "Addons" resimlerinin renklerini değiştireceğim. logonun da arkaplanını biliyorum. Sanırım geriye sadece footer kısmındaki "forum anasayfa,takım,saatvs." yazan yerin arkaplanını nereden değiştireceğim?

Teşekkürler.
Kilitli

“3.0.x Stil Sorunları & Yardım” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir