Tema için MOD

phpBB 3.0.x sürümleri için stil veya temalar hakkındaki sorunlarınızı buraya yazabilirsiniz.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Kilitli
saiansozluk.com
Kayıtlı Kullanıcı

Tema için MOD

Mesaj gönderen saiansozluk.com »

Merhabalar,
Şu an CodFaction isimli temayı kullanıyorum. Bu tema için (teşekkür butonu, paylaş butonu vs) gibi modları nerden temin edebilirim ve bu konuda göz önünde bulundurmam gereken konular nelerdir ?
Yardımcı olduğunuz için şimdiden teşekkürler.
saiansozluk.com
Kayıtlı Kullanıcı

Re: Tema için MOD

yardım edicek yok mu arkadaşlar ?
Kullanıcı avatarı
ZeNaNLi
Eklenti Özelleştirme Ekibi Üyesi
İletişim:

Mesaj gönderen ZeNaNLi »

Bahsettiğiniz modların tamamı Mod duyuruları bölümünde mevcut, lütfen arama seçeneğini veya Mod duyuruları forumunu kullanın, ayrıca; göz önünde bulundurmanız gereken konular hakkında imzamda bulunan mod kurulum makalesine göz atabilirsiniz.
Resim
Kurallarımız gereği lütfen özel mesaj ile yardım istemeyiniz, cevap vermiyoruz.
saiansozluk.com
Kayıtlı Kullanıcı

Hocam zaten modlarla ilgili hiçbir sıkıntım yok fakat modların hepsi default temalara göre uyarlı (prosilver vs.) gibi. Ben bu işlemleri kendi temamda nasıl yapabilirim.
Şimdiden teşekkürler.
Kullanıcı avatarı
ZeNaNLi
İletişim:

Mesaj gönderen ZeNaNLi »

Temalar genellikle ya prosilver ya da subsilver tabanlı olmaktadır.
Kullanmakta olduğunuz tema da subsilver tabanlı bir tema olup, bahsettiğiniz modlar ile ilgili subsilver düzenlemelerini yapabilirsiniz.
Bahsettiğiniz her iki moda ait subsilver tema tabalı düzenlemeler dosya içeriklerinde mevcut.
Resim
Kurallarımız gereği lütfen özel mesaj ile yardım istemeyiniz, cevap vermiyoruz.
saiansozluk.com
Kayıtlı Kullanıcı

Yardımlarınız için çok teşekkür ederim. Nasıl kurabileceğimi buldum, sıra şimdi sadece kurma kısmında
Kilitli

“3.0.x Stil Sorunları & Yardım” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 8 misafir