Forum Sitesi Kurmak İstiyorum Bilgiye İhtiyacım var.

phpBB 3.0.x çalıştırılması ve kurulumu ile ilgili yardımı buradan alabilirsiniz. Lütfen MODlar ile ilgili sorunlarınızı buraya yazmayın.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Kilitli
serhan54
Kayıtlı Kullanıcı

Forum Sitesi Kurmak İstiyorum Bilgiye İhtiyacım var.

Mesaj gönderen serhan54 »

Merhaba,

Akvaryumlarla ilgili bir forum sitesi kurmak istiyorum. Hiç bir bilgim yok. Domaini ve hostingi nereden almalıyım? ONdan sonra neler yapmalıyım? Bİr arkadaşım bu siteyi önerdi burdan hosting+domain al dedi, ben almaya hazırım ama ondan sonraki hamlelerde neler yapabileceğimi bilmiyorum. Tema tasarım rankları nasıl yapacağım yada bulacağım. Bir yardım edebilir misiniz ?

Saygılar,
serhan54
Kayıtlı Kullanıcı

Re: Forum Sitesi Kurmak İstiyorum Bilgiye İhtiyacım var.

Yardım edebilecek yok mu acaba ?
serhan54
Kayıtlı Kullanıcı

Yok artık ya sabah yazdım bir Allah'ın kulu cevap yazmamış :S
Kullanıcı avatarı
Evrek4
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen Evrek4 »

Domain ve hosting olarak bizzat kullandığım firmayı önerebilirim, hostmavi.com, herhangi bir sorun ile karşılaşmadım ve destek konusunda iyiler. Domain için pek destek gerekmez zaten, hosting için de gerekli desteği sağlıyorlar.

Sonrası sana kalmış, phpBB yükleme ve kurulumu ile ilgili makaleleri okuyup uygularsın.
En son Evrek4 tarafından 28.10.2011, 12:18 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
CasperS
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen CasperS »

style_actives@hotmail.com eklersen yardımcı olabilirim..
Kullanıcı avatarı
ZeNaNLi
Eklenti Özelleştirme Ekibi Üyesi
Eklenti Özelleştirme Ekibi Üyesi
İletişim:

Mesaj gönderen ZeNaNLi »

Dikkat etmeniz gereken en temel nokta hosting kriteridir. Tercihinizi yapmadan önce hosting ile ilgili iyi bir araştırma yapmanızı öneririm. Bununla beraber referans kavramına dikkat edin, kullananlardan bilgi alın.
Evrek4 arkadaşımızın bahsettiği hosting gibi, araştırmanızı bu kriterlere göre yapabilirsiniz.
Dikkat etmeniz gereken bir diğer husus; hosting tercihinizde limitler ve destek konularıdır, her iki konuda net bilgi almaya özen gösterin.
Domain seçeneği konusunda sıkıntınız olacağını sanmıyorum.
PhpBB tercih etme konusunda ise sitede yapacağınız bir kaç araştırma sonucunda kolaylıkla bir forum sitesi kurabilir ve yönetebilirsiniz.
Başarılar.
Resim
Kurallarımız gereği lütfen özel mesaj ile yardım istemeyiniz, cevap vermiyoruz.
Kilitli

“3.0.x Destek Forumu” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir