son x konu hatası

phpBB 3.0.x sürümleri için MODlar hakkında ihtiyacınız olan desteği buradan sorarak alabilirsiniz.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Kilitli
By_KaRaPu$u
Kayıtlı Kullanıcı

son x konu hatası

Mesaj gönderen By_KaRaPu$u »

arkadaşlar son konular modunu yüklemeye çalıştım fakat sitemi açınca şöyle bir hata ile karşı karşıya kaldım.

Kod: Tümünü seç

//-- mod : latest topic title -------------------------------------------------- //-- add function ltt_max_chars($topic_title = '') { global $config; // no topic title ? so, that forum is empty ! if ( empty($topic_title) ) { return; } // censors ... $topic_title = censor_text($topic_title); // reduce the topic title if needed return isset($topic_title[$config['ltt_max_chars']]) ? truncate_string($topic_title, 0, $config['ltt_max_chars'], false, '...') : $topic_title; } //-- fin mod : latest topic title ----------------------------------------------[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/session.php on line 1035: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:4787)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/session.php on line 1035: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:4787)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/session.php on line 1035: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:4787)

Fatal error: Call to undefined function ltt_max_chars() in /home/yenisezo/public_html/includes/functions_display.php on line 503
Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: son x konu hatası

Mesaj gönderen VSaBaH »

Merhaba,

Sanırım kurulumda kodlama hatası yapmışsınız. Lütfen gözden geçiriniz.

Bir de kurduğunuz modun tam ismi ve mümkünse linkini alabilir miyiz?
Kullanıcı avatarı
ZeNaNLi
Eklenti Özelleştirme Ekibi Üyesi
İletişim:

Mesaj gönderen ZeNaNLi »

Öncelikle paylaşmış olduğunuz bu hatalar bir bütün mü?

Hatalar içerisinde birden çok bağımsız hata mevcut.
Örneğin;
Muhtemel "Cannot modify header information..." hatası hakkında buraya
Muhtemel "karakter" hatası hakkında buraya

... bakabilirsiniz.
Resim
Kurallarımız gereği lütfen özel mesaj ile yardım istemeyiniz, cevap vermiyoruz.
By_KaRaPu$u
Kayıtlı Kullanıcı

arkadaşlar ben herşeyi çözdüm de in-line meselesini tekrar tekrar okumama rağmen çözemedim. yani in-line yazınca aynı satıra mı koyuyoruz? eğer öyleyse doğru yaptım. yüklemeyi de tamamladım fakat nerden açacağım nerden kapatacağım bilmiyorum
bu arada eklenti burada; viewtopic.php?f=34&t=19055
Kullanıcı avatarı
ZeNaNLi
İletişim:

Mesaj gönderen ZeNaNLi »

Kod: Tümünü seç

in-line 
Yine aynı satır içerisinde ara demektir.

Aldığınız hatanın resmini eklendit halinde buraya ekleyebilir misiniz?
Resim
By_KaRaPu$u
Kayıtlı Kullanıcı

şuanda bir hata yok. fakat eklentide ortalıkta yok
Kullanıcı avatarı
ZeNaNLi
İletişim:

Mesaj gönderen ZeNaNLi »

Alternatif bir eklenti kurmayı deneyin.
Resim
Kilitli

“3.0.x MOD Destek” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 9 misafir