başlık taşıma

phpBB 3.0.x çalıştırılması ve kurulumu ile ilgili yardımı buradan alabilirsiniz. Lütfen MODlar ile ilgili sorunlarınızı buraya yazmayın.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Kilitli
nobfb
Kayıtlı Kullanıcı

başlık taşıma

Mesaj gönderen nobfb »

herhangi bir konuyu. bir bölümden başka bölüme taşıdığımda, konu aynı yerde kalıyor ve o taşımak istediğim bölüme de aynı konudan açıyor bunu nasıl çözebilirim. taşıdığım konu taşıdığım bölümde kalmamasını nasıl sağlayabilirim. :roll:
Kullanıcı avatarı
pikachu
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: başlık taşıma

Mesaj gönderen pikachu »

taşırkan gölge konu kalsınmı diye sorar ordaki tıklanmış yeri kaldırın. öyle onaylayın
nobfb
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen nobfb »

teşekkürler bro sorun çözüldü. peki bu konumu kalsın mı seçeneğini kaldırabilir miyiz ? bi sorum daha olucaktı. yeni üye olan üyelere 20 mjs hakkı olmadan başlık açamasınlar bunu nasıl yapabilirim. geçenlerde bi sitede görmüştüm. hem botları engellemiş olurum bi nevi
Kullanıcı avatarı
pikachu
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen pikachu »

gölge konu olayını kaldırmak için dosyalarda değişiklik şart, ben pek dokunmanı istemem yani. 20 mesaj olmadan konu açılşmasın istiyorsan genel sekmesinde kullanıcı kayıt ayarları bölümünden Yeni kayıtlı kullanıcı grubu ayarları falan var, orayı aktive et, mesaj sayısını da 20 olarak ayarla. sonra grup ayarlarından gerekli izinleri ver
nobfb
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen nobfb »

dediğin gibi yaptım ama olmadı. hala başlık açabiliyorum, üyelik aldım farkı herhangi bi rütbesi yok

[ resmi görüntülemek için tıklayın ]

http://b1202.hizliresim.com/u/r/2ywg1.png
Kullanıcı avatarı
pikachu
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen pikachu »

izin ayarlarından grup ayarlarından kayıtlı kullanıcı ve yeni kayıtlı kullanıcılar için izinleri ayarlaman lazım dedim yaptın mı?
nobfb
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen nobfb »

grup forum izinleri > kayıtlı kullanıcı > yeni başlık açabiliri (hayır) mı yapıcam bunu ? eğer hayır yattıktan sonra 20 post sayısına ulaşınca başlık açabilirler mi?
nobfb
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen nobfb »

yaptım düzelmedi hala başlık açabiliyorum
Kullanıcı avatarı
Ademx33
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Ademx33 »

Şimdi vakit dar anlatma fırsatım yok ama sanırım bu grup izinleri ve kullanıcı grup izinlerimi ne bişey yani 2 koldan değişiklik yapmak gerekiyordu. Belki de ondan olmuştur..

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Mesaj No : 428
Forever PhpBB3 - Http://www.PhpBBTurkey.Com sayesinde kendi phpbb3 sitemi kurabildim.

Sağ üst köşede ARAMA bölümü var aklınıza takılan her türlü sorununuzu oraya yazarsanız uğraşmak zorunda kalmazsınız...
Kullanıcı avatarı
pikachu
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen pikachu »

arkadaşım bi kayıtlı kullanıcı grubu var bi de yeni kayıtlı kullanıcı grubu diye bir kavram var, yeni kayıtlı kullanıcı grubu için de gerekli ayarları yapman lazım ve önceden ekli kullanıcıların yeni kayıtlı kullanıcı grubunda olup olmadıklarına bak yani.
nobfb
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen nobfb »

pikachu yazdı:arkadaşım bi kayıtlı kullanıcı grubu var bi de yeni kayıtlı kullanıcı grubu diye bir kavram var, yeni kayıtlı kullanıcı grubu için de gerekli ayarları yapman lazım ve önceden ekli kullanıcıların yeni kayıtlı kullanıcı grubunda olup olmadıklarına bak yani.
iki grup içinde dediklerini yaptım.
grup forum izinleri > kayıtlı kullanıcı > yeni başlık açabiliri (hayır)

yaptım konu açamıyorlar tamamda 20 mjs sayısına ulaştığında da başlık açamıyorlar

teşekkürler ilgilendiğin için bu arada
En son nobfb tarafından 24.02.2012, 15:59 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
nobfb
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen nobfb »

Ademx33 yazdı:Şimdi vakit dar anlatma fırsatım yok ama sanırım bu grup izinleri ve kullanıcı grup izinlerimi ne bişey yani 2 koldan değişiklik yapmak gerekiyordu. Belki de ondan olmuştur..

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Mesaj No : 428
zamanın olunca yardımını bekliyorum bro
Kilitli

“3.0.x Destek Forumu” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 11 misafir