uye listesi problemi

phpBB 3.0.x çalıştırılması ve kurulumu ile ilgili yardımı buradan alabilirsiniz. Lütfen MODlar ile ilgili sorunlarınızı buraya yazmayın.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Kilitli
emrekrtl
Kayıtlı Kullanıcı

uye listesi problemi

Mesaj gönderen emrekrtl »

PhppBB 3.0.10 kullaniyorum. daha onceden bir problem yoktu. simdi ise uyeler e tikladigimda the page you are looking for is either not existing or cannot be displayed! seklinde bir seyle karsilasiyorum. yedek yuklersem uyelerim gider. nasil giderebilriz?
Kullanıcı avatarı
Dn_35
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: uye listesi problemi

Mesaj gönderen Dn_35 »

phpbb dizininde ucp.php dosyası silinmiş olabilir, varmı bakarmısın?
Site Kuralları | Mod Kurulum Makalesi | MODX Formatlı Modların Kurulumu

Lütfen özel mesaj ile yardım istemeyiniz, kurallarımız gereği özel mesajlara cevap vermiyoruz.
emrekrtl
Kayıtlı Kullanıcı

Geçenlerde forumun tam yedeğini aldım .. (hem panelden hem mysql hesabımdan.)
Forumumu yeniden kurdum...
Daha eski yedeklerden birini yükledim.
hiç bir problem yoktu.

son aldığım yedeği yükledim problem tekrar ortaya çıktı.

phpBB nin di galiba sistesinde gördüm (ingilizce). ordan anladığım, yasak bir kelimenin olduğu ve host at webpages diye bir sayfaya yönlendiğim oldu.

Forumumda yabancı kökenli hesaplar var . (Özbekistan amerika rusya)
Ben ruslardan şüphelendim .
onlar latin alfabesi kullanmıyorlar.

ve sorunuza cevap olarak evet ; ucp.php forum(phpBB) dizininde mevcut
Kullanıcı avatarı
rocksenn
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen rocksenn »

Sorunun kaynağı ne rusya ne amerika ne biziz ne de uzaylılar, sorunun kaynağı ''free hosting'' kullanıyor olman
suçlu onlar.

Çözüm için mümkünatın varsa durumu iletebilirsin, ama kesin ve net çözüm istiyorsan ''free hosting'' kullanma

Not: free hosting seninmiş gibi görünsede senin değildir, birgün uyandığında formun ya da siten kendini gerçek sahiplerinin kollarına atabilir...
Sözüm her free hosting kullanıcısına!

unutmadan free hostingler bu ve benzeri davranışı güvenlik amaçlı yapıyorlar.
Sen oraya girmişin girmemişin, senin için önemliymiş değilmiş düşünmezler,

Forum yazılımları için free hostingler uygun değildir! :!: :!: :!:
Zamana Güzellik Kat!
superstar-turkey
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen superstar-turkey »

rocksenn yazdı:Sorunun kaynağı ne rusya ne amerika ne biziz ne de uzaylılar, sorunun kaynağı ''free hosting'' kullanıyor olman
suçlu onlar.

Çözüm için mümkünatın varsa durumu iletebilirsin, ama kesin ve net çözüm istiyorsan ''free hosting'' kullanma

Not: free hosting seninmiş gibi görünsede senin değildir, birgün uyandığında formun ya da siten kendini gerçek sahiplerinin kollarına atabilir...
Sözüm her free hosting kullanıcısına!

unutmadan free hostingler bu ve benzeri davranışı güvenlik amaçlı yapıyorlar.
Sen oraya girmişin girmemişin, senin için önemliymiş değilmiş düşünmezler,

Forum yazılımları için free hostingler uygun değildir! :!: :!: :!:
Reklam olmasın ama, comoj.com kullanıyorum, paralı hostlardan tek farkı bedava ve uzantı adının uzun olması.Ama şunu söyleyeyim, söylediğim hosttan başka bir free hosta ölsem de site kurmam.Reklamsa silinebilir.
Kullanıcı avatarı
rocksenn
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen rocksenn »

Hayır senin kullandığın free host için söylemedim yalnızca tüm free host sağlayıcıları için söylüyorum.

Benim söylemek istediğim ister senin kullandığın olsun ister başka yerler böyle sorunlar hepsinde olan şeyler.

Sana bulunduğum tavsiyem free host kullanmak yerine;
Madem bir forum siten var bunu sağlam güzel bir hosting firmasından güzel bir server kiralayarak yapman
Demem o ki forum yazılımları için free yer sağlayıcılar düzgün alanlar değiller bence

Yukardaki sorun tamamen bundan kaynaklı kaldı ki zaman içinde o formunun büyüdüğünü geniş kitlelere hitap ettiğini düşünürsen kullandığın free yer çok daha sorunlu olabilir

Örneğin onlara hangi reklamları yayınlayacaklarını söyleyemezsin, kullanıcılarını düşünürsen ve senin kendi ruhunu düşünürsen size uymayan seyler yüzünden kullanıcıların siteni bırakabilir,
Free alanlar devamlılığı garanti etmezler bir anda siten kapanabilir ve seni mağdur edebilirler.
Bu söylediklerim yalnızca senin için geçerli değil elbette tüm free yer kullanıcıları için...

ucp.php dosyanda sorun olduğunu yazmışsın yukarda bunun kaynağı budur işte.

Tekrardan sana tavsiyem iyi bir host firmasından kendine ait alan adı ve yer kiralaman olacaktır.
Zamana Güzellik Kat!
muh4mmet
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen muh4mmet »

Eski yedeklerden sonra dosyalara herhangi bir eklenti kurdunuz mu?
Yani eski yedeklerle yenilerinin arasında ne fark var?
emrekrtl
Kayıtlı Kullanıcı

cevabım biraz gecikti kaç zamandır girmiyorum phpBB forumlara ...

Tek değişiklik konular ve üyeler...

Başka herhangi bir değişiklik yok...

MOD kurmadım
Kilitli

“3.0.x Destek Forumu” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir