All Topics hack

phpBB 3.0.x sürümleri için yapılmasını istediğiniz veya arayıpta bulamadığınız MODları buraya yazabilirsiniz.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Kullanıcı avatarı
rocksenn
Kayıtlı Kullanıcı

Re: All Topics hack

Mesaj gönderen rocksenn »

KIRA yazdı:sql sorgusu gerektiriyor mu bu mod ben şu ana kadar bir sürü mod kurdum ama sql sorgusu gerektirene rastlamadım şayet sql sorgusu gerekiyorsa nasıl yapacagız?
Mod Kurulum dosyasında SQL Sorgusu verilmiş yani Verilen SQL sorgusunu kendiniz yapmanız gerekiyor

Şöyle;

Bu Linkteki Modifikasyonun :arrow: http://www.phpbb.com/customise/db/mod/s ... betically/
SQL Sorgusu

Kod: Tümünü seç

ALTER TABLE phpbb_forums ADD sort_alphabet TINYINT( 1 ) NOT NULL DEFAULT '0';
SQL Sorgusu Yapmayı Bilmiyorsanız Bakın:

Server Paneli >>> phpMyAdmin >> PHPBB3 Kurulu veritabanına tıklayın >>> Sol taraftaki tablo göstergelerinin üzerinde SORGU PENCERESİ bağı (resmi) var Tıklayın >>> Küçük bir SQL Sorgu penceresi açıldı >>> Verilen SQL Sorgusunu Buraya Yapıştırın >>> Git Butonuna Basın >>> SQL Sorgunuz Başarı İle Gerçekleşti Yazısını Görün >>> İşlem Bu Kadar

Her Modifikasyonun install dosyası olmayabilir bunun yerine size kurulum dosyasında (MODX) İlk önce SQL Sorgusunu yani veritabanı oluşumunu verir Onu Yukarda Yazdığım Şekilde Uygularsınız...
Zamana Güzellik Kat!
KIRA
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen KIRA »

#1060 - Duplicate column name 'sort_alphabet'
Dediğiniz işlemi gerçekleştirip git butonuna tıkladığımda bu hatayı verdi.
Kullanıcı avatarı
rocksenn
Kayıtlı Kullanıcı

KIRA yazdı:#1060 - Duplicate column name 'sort_alphabet'
Dediğiniz işlemi gerçekleştirip git butonuna tıkladığımda bu hatayı verdi.
Daha önceden girilmiş
Bazı durumlarda hatayı gözardı edip önbellek temizleyip tema yenileyip normal şekilde kullanılabilir,

bazı durumlarda sürüm farklarından dolayı (phpbb3 sürümü ve mod sürümü) oluşmuş olabilir.

çözüm: güncel bir versiyon

not: bu söylediklerim sadece bu mod için geçerli değil başka modifikasyonlarda da oluşabilir tek değişkeni
'sort_alfabet' olacaktır.
Zamana Güzellik Kat!
KIRA
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen KIRA »

Önbellek ve tema temizliği yaptım ama bir şey olmadı. Güncel versiyon gerken çözümü anlayamadım ve bu mod gerçekten gerekiyor bana. Sitem www.animeindirtr.com yardımınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler...
Kullanıcı avatarı
rocksenn
Kayıtlı Kullanıcı

Bu Modifikasyonun Versiyonu çok eski phpbb 3.0.10 versiyonu ile uyumlu olmayabilir dolayısı ile bu sorunu ortaya çıkarma ihitimali çok yüksek;

zaten phpbb.com daki başlığı şuan kilitli :arrow: http://www.phpbb.com/community/viewtopic.php?t=981865

modifikasyonun phpbb 3.0.10 ya da 3.0.9 versiyonu ile uyumlu güncel bir versiyonunu ya da farklı benzer başka bir modifikasyon bulmanı öneririm

yukarda verdiğim phpbb.com başlığından yazarına ya da yardım sayfasına ulaşmanı da öneriyorum.
Zamana Güzellik Kat!
KIRA
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen KIRA »

Genel Hata
SQL ERROR [ mysqli ]

Unknown column 'sort_alphabet' in 'field list' [1054]

SQL

UPDATE phpbb_2forums SET parent_id = 15, forum_type = 1, forum_status = 0, forum_parents = '', forum_name = 'Türkçe Altyazılı (Srt.) Animeler', forum_link = '', forum_desc = '', forum_desc_uid = '', forum_desc_options = 7, forum_desc_bitfield = '', forum_rules = '', forum_rules_uid = '', forum_rules_options = 7, forum_rules_bitfield = '', forum_rules_link = '', forum_image = '', forum_style = 0, display_subforum_list = 1, display_on_index = 0, forum_topics_per_page = 0, enable_indexing = 1, enable_icons = 0, enable_prune = 0, prune_days = 7, prune_viewed = 7, prune_freq = 1, sort_alphabet = 0, google_plus1_position = 0, google_plus1_topic = 1, forum_flags = 112 WHERE forum_id = 20

BACKTRACE

FILE: [ROOT]/includes/db/mysqli.php
LINE: 182
CALL: dbal->sql_error()

FILE: [ROOT]/includes/acp/acp_forums.php
LINE: 1253
CALL: dbal_mysqli->sql_query()

FILE: [ROOT]/includes/acp/acp_forums.php
LINE: 193
CALL: acp_forums->update_forum_data()

FILE: [ROOT]/includes/functions_module.php
LINE: 507
CALL: acp_forums->main()

FILE: [ROOT]/adm/index.php
LINE: 74
CALL: p_master->load_active()

Bu hatayı aldım forum içinde düzenleme yaparken nedeni nedir bilmiyorum yedeği alarak mod dosyalarını değiştirdim şimdi düzeldi sorun.
Kilitli

“3.0.x MOD İstekleri” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 11 misafir