Aktivasyon linki

phpBB 3.0.x çalıştırılması ve kurulumu ile ilgili yardımı buradan alabilirsiniz. Lütfen MODlar ile ilgili sorunlarınızı buraya yazmayın.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Kilitli
masske34
Kayıtlı Kullanıcı

Aktivasyon linki

Mesaj gönderen masske34 »

Merhaba arkadaşlar ; Başlıkta da belirttiğim üzre üyelere ne mesaj gönderebiliyorum , ne parola sıfırlama çalışıyor ne de aktvasyon linki gidiyor. Aktivasyon önemli değil dedim kapattım . Botlar sardı başıma ama olsun oda pek sıkıntı olmadı ama parola sıfırlama ve mesaj gönderemeyince sıkıntı oluyor. Sorunum sizce nerededir ? forumda bir konu vardı onu yaptım olmadı
Örnek ;

E-mail için SMTP server'ı kullan : Evet
SMTP server adresine : mail.???.com
SMTP kullanıcı adı : aktivasyon@???.com (bu maili açtım)
SMTP şifresi : ******

Bu tarzda . Yardım edebilicek arkadaşlar varsa sevinirim .

İyi forumlar :)
Kullanıcı avatarı
rocksenn
Kayıtlı Kullanıcı

Re: Aktivasyon linki

Mesaj gönderen rocksenn »

Şunları kontrol ettin mi?

Gönderilen maillerin spam klasörlerine düşme ihtimaline karşı orayı kontrol etmek,
Yalnızca gönderilen maillerin bir hotmail hesabına bakarak mı bunu diyorsun hiç gmail hesabına giden bir mail kontrolünde bulundun mu?
Mail sunucunun düzgün çalışıp çalışmadığını, forma girdiğin mail adresin hala aktif mi?

ve de son olarak bu konuda öncelik olarak hosting firmana bilgi verip herhangi bir roblem olup olmadığını sordun mu?

bunlar hakkında bilgi verir misin? Çünkü genelde karşılaşılan bu sorun hep bunlardan kaynaklı kontrol edip bilgi ver misin?
Zamana Güzellik Kat!
PanikYok
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen PanikYok »

Hata kayıtlarına baktın mı var mı bir şey?
masske34
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen masske34 »

evet hepsine baktım ilginiz için çok teşekkür ederim fakat orda ykp'de e-posta ayarlarında , " e-posta paket boyutu " 0 olmalıymış gelmesi için . Ordaki küçük ayrıntıyı gözden kaçırmışım ve kaç gündür hiç bir forumda söz edilmemiş ondan :)

" rocksenn , PanikYok " Yardımlarınız için teşekkür ederim :)
Kilitli

“3.0.x Destek Forumu” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir