Resim Yükletme modu - Ressim.net v1.3 - 7 dilde upload

phpBB 3.0.x MOD Veritabanımızda yayınlanan ve tarafınızca eklenen tüm yeni phpBB 3.0.x sürümleri için MODların duyuruları buradan yapılmaktadır. phpBB 3.0.x MODları hakkında ihtiyacınız olan desteği lütfen 3.0.x MOD Destek forumuna başlık açarak sorunuz.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
yonetici
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: Resim Yükletme modu - Ressim.net v1.3 - 7 dilde upload

Mesaj gönderen yonetici »

çok teşekkürler
irishpaddy
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen irishpaddy »

Kuaza oncelikle bu yararli mod u yarattigin icin cok tesekkur ederim.Bende kurmaya calistim ama biyerde bi eksik var heralde bende boyle cikiyor
[ resmi görüntülemek için tıklayın ]

ornek resimlerde gozat butonu varken bende cikmadi URL UPLOAD ve COMMON UPLOAD butonlarida calismiyor,
yardimci olursaniz sevinirim
http://www.avciliksanati.com burdanda bakabilirsiniz

tesekkur ederim
kuaza
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen kuaza »

Turkce aciklamada gerekli bilgi var zaten :) ama yinede aciklayayim, bir cok site sahibide endiselenmesin:
Arada bir site upload'a kapatilir bunun sebebi dosyalarin yedeklenmesi ve yuklenen resimlerin soz verdigimiz gibi garanti altina alinmasidir.. ozellikle yeni sunucumuza gectikten sonra bir kac kere siteyi kapattik, son bir guncelleme sonunda artik kapatilma olmayacak ancak uygulamaya koyacagimiz asagidaki program ile belli gunlerde 10-15 dk araliklarinda site upload'a kapatilacaktir..
Haftanin carsamba ve cuma gunleri gece saat 02:00 da site 10-20 dakika araliklaridna resim yuklemeye kapatilacaktir. bunun sebebi sistemin yedeklenmesi ve resimlerinizin garanti altina alinmasidir..
bize duydugunuz guveni bosa cikarmamak icin boyle bir uygulamaya gidecegiz, bundan sonra.. fikirlerinizi bana iletebilirsiniz her konuda :):) tesekkurler bu arada sitemizi ve mod'u kullan arkadaslar icin..
Cyneyt
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen Cyneyt »

mod gercekten ilgimi cekti yalniz hala destegi varmi yane subsilver2 tabanli mavilim temama kursam calisirmi eger destek haal var ise resimler sorunsuz yukleniyor ise kurmak isterim cevabinizi bekliorum ayrica ellerinize saglik guzel mod olmus ;)

bu arada rapid link kirik ! :)
RealKiss
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen RealKiss »

Merhabalar.. Modu bugun kurdum fakat O iframe kutusunda sayfa yüklenemiyor diyor :( Anlamadım gitti
Kullanıcı avatarı
RoyaLKing
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen RoyaLKing »

Link güncellense iyi olur..
korayaksu61
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen korayaksu61 »