Mevcut Üye Grupları Hakkında

phpBB 3.0.x çalıştırılması ve kurulumu ile ilgili yardımı buradan alabilirsiniz. Lütfen MODlar ile ilgili sorunlarınızı buraya yazmayın.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Kilitli
Screwy
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mevcut Üye Grupları Hakkında

Mesaj gönderen Screwy »

Arkadaşlar ben aşağıdaki resimde kırmızı alan içerisine aldığım üye gruplarının isimleri değiştirmek istiyorum bunu nasıl yapabilirim. Makalelere baktım ama bununla ilgili bir şey bulamadım.

İsimlerini kendi rütbelerime göre değiştirmek istiyorum.

http://imageshack.us/a/img607/7599/z5q.png
Muhammet Dilmaç
Kayıtlı Kullanıcı

Re: Mevcut Üye Grupları Hakkında

Mesaj gönderen Muhammet Dilmaç »

Dil dosyalarından değiştirebilirsiniz...
Screwy
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Screwy »

Tam olarak nereden peki ilk defa kullanıyorum phpbb acemiyim :)
Muhammet Dilmaç
Kayıtlı Kullanıcı

Language/tr içindeki tüm dosyalarda bu terimleri değiştirecek olursanız isteğiniz gerçekleşir tavsiyem notepad++ kullanın ctrl+h yapın dosyalarda düzenle deyip language tr klasörünü belirtin ve değiştir deyin :)
Screwy
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Screwy »

Beceremedim Yav. Tam olarak hangi dosyaları düzeltmem gerektiğini bilen birisi yardımcı olabilir mi?
Muhammet Dilmaç
Kayıtlı Kullanıcı

Screwy yazdı:Beceremedim Yav. Tam olarak hangi dosyaları düzeltmem gerektiğini bilen birisi yardımcı olabilir mi?
Hazır alışmayın diye uğraşıyorum ama anlaşılan klasik türk mantığı armut piş ağzıma düş istiyorsunuz illa.
Screwy
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Screwy »

Muhammet Dilmaç yazdı:Hazır alışmayın diye uğraşıyorum ama anlaşılan klasik türk mantığı armut piş ağzıma düş istiyorsunuz illa.
Karşınızdaki insanı tanımadan yorum yaptığınız için böyle düşünmeniz normal Ama;

Bir şeyi hiç aramadan veya birşeyler yapmadan o şeyi hazır bir şekilde elde etmek farklıdır.
O şeyi elde etmek için çaba sarf edip yine de elde edememek farklı birşeydir. Siz bu ikisini aynı kefeye koyuyorsunuz.

Herneyse yardımdı olmayacaksanız meşgul etmeyelim lütfen. Ayrıca şunu da unutmayalım "herkes herşeyi anasının karnında öğrenmiyor."
Kullanıcı avatarı
ESQARE
Web Sitesi Yöneticisi
Web Sitesi Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen ESQARE »

Ortamı germeden mesajlarınızı yazarsanız daha iyi olacak. Ayrıca bu konuyla ilgili daha önceden yazılmış bir makale mevcut: viewtopic.php?f=60&t=19448

Yeni konu açmadan önce detaylı arama yaparsanız istediğinize ulaşmanız pek zor olmaz.
Resim
phpBB Eklenti Kurulumu | Kurallar | phpBB3 İzinleri | Otel Rehberi

Kurallarımız gereği lütfen özel mesaj ile yardım istemeyiniz, cevap vermiyoruz.
Kilitli

“3.0.x Destek Forumu” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir