phpBB Wordpress Enregrasyonu

phpBB 3.0.x çalıştırılması ve kurulumu ile ilgili yardımı buradan alabilirsiniz. Lütfen MODlar ile ilgili sorunlarınızı buraya yazmayın.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Kilitli
homicidium
Kayıtlı Kullanıcı

phpBB Wordpress Enregrasyonu

Mesaj gönderen homicidium »

Merhaba, forumda konu ile ilgili araştırma yaptım fakat güncel bilgi bulamadım. Wordpress siteme phpbb forumu tam olarak entegre etmek istiyorum. Bunun için wp eklentileri hakkında bilgisi olan veya bu eklentilerden kullanan var mı?

Benim bulduğum bir eklenti wp-united, ama nasıl çalışıp çalışmadığını bilmiyorum deneme şansım olmadı.

Biliyorum bu konu aslında daha çok wordpress ile ilgili fakat phpbb kullanıcıları içinde çok yararlı bir başlık olabilir, bu yüzden moderatörlerden ricam konunun kapatılmamasıdır...
eceylan38
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: Pphpbb Wordpress Enregrasyonu

Mesaj gönderen eceylan38 »

mrh. sormak istediğiniz ne var. ben bir ara denemiştim...
konuyu araştırsan bulabilirsin ama sonradan yapamadığım birşey için vaz geçtim...

çift yönlü entegre veya tek yönlü entegre oluyor...
wp de sol tarafında foruma eklenen konuları görebiliyorsun. bu şekilde bir entegre söz konusu...

zamanım olsa bir ara deneyeceğim tekrar entegre etmeyi...
balalayka
Kayıtlı Kullanıcı

Re: phpBB Wordpress Enregrasyonu

Mesaj gönderen balalayka »

phpbb seo ile ilgili sıkıntı veriyo en azından bende bu iki mod çakışıyo
ilkinde benmi hata yaptyım dedim ama sıfırdan iki kere kurdum wp de bağlantı yapmaya çalışırken phpbb seo ile ilgili iki adet hata verdi. !! phpbb seo su kurulu olupda deneyen olursa ve burada paylaşırsa güzel olur kanaatindeyim
www.kocaayaklar.com - Hero Online
eceylan38
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

ne tür bir hata veriyor... ben seo kuruluyken denedim bir hata vermedi...
balalayka
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen balalayka »

phpbb seo clas php dosyasımıydı neydi kaldırdım şimdi tam hatırlamıyorum ama konuya girince headerın üst tarafında hatalı bölümü listeliyor ikincisi wordpress panelde wp united de de hata veriyo yeniden kurmam lazım şimdi hatayı buraya yazabilmem için
siz sorunsuz uyeleri felan entegre edebildiniz mi kullanabiliyomusunuz sorunsuz şuan ?
www.kocaayaklar.com - Hero Online
eceylan38
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

localhostta denedim. seo ile çakışma oluyor... ben denedim başka bir eklenti buldum o sorunsuz çalıştı...

https://github.com/mssti/BRIDGE-phpBB---WordPress
eklentiyi indir. kur. sorunsuz çalışıyor...
Kilitli

“3.0.x Destek Forumu” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir