üyelere toplu mail atmak

phpBB 3.0.x çalıştırılması ve kurulumu ile ilgili yardımı buradan alabilirsiniz. Lütfen MODlar ile ilgili sorunlarınızı buraya yazmayın.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Kilitli
bullet2002
Kayıtlı Kullanıcı

üyelere toplu mail atmak

Mesaj gönderen bullet2002 »

Merhaba arkadaşlar ben forumumu kapatıp başka bir hosta başka bi isimle tekrar açıcam fakat üyelerime bunu bildirmek istiyorum,üyelerime bilgilendirme maili atmak istiyorum fakat , bir türlü toplu mail nerden atılıyor bulamadım bi yardımcı olursanız sevnirim teşekkürler.
Kullanıcı avatarı
difficulty
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: üyelere toplu mail atmak

Mesaj gönderen difficulty »

Yönetim Kontrol Paneli/ Sistem/ Toplu e posta

phpbb 3.0.4 e göre söyledim.
adyghe
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen adyghe »

"Toplu mail" demişken araya bi soru da ben sıkıştırayım.

Kullandığım host firması buna karşı çıkıyor. Bunun sebebi ne olabilir ? Diyelimki ben toplu mail attım bunu anlama durumları nasıl oluyor ?
birvurgunbusevda..
Kullanıcı avatarı
Dn_35
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Dn_35 »

adyghe yazdı:"Toplu mail" demişken araya bi soru da ben sıkıştırayım.

Kullandığım host firması buna karşı çıkıyor. Bunun sebebi ne olabilir ? Diyelimki ben toplu mail attım bunu anlama durumları nasıl oluyor ?
Sunucu panelinde herşey kayıt altındadır oradan görebilir.

Toplu mail olayında aynı ip üzerinden çok sayıda mail gönderildiğinden hotmail gibi çok kullanılan mail serverler bu gibi mailleri spam olarak algılıyor ve bu ip adresini gereksiz diye işaretliyor ve o sunucudan mail gönderen her domain kullanıcısının mailleri önemsiz posta klasörüne düşüyor. Bu yüzden sunucu sahipleri barındırdıkları siteleri düşünerek sunucu iplerini spamcı olarak işaretlenmesini istemiyorlar.
Site Kuralları | Mod Kurulum Makalesi | MODX Formatlı Modların Kurulumu

Lütfen özel mesaj ile yardım istemeyiniz, kurallarımız gereği özel mesajlara cevap vermiyoruz.
osman_bark
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen osman_bark »

3.0.12 versiyon da toplu eposta atma dediğiniz yerde değil nasıl gönderebiliriz?

Toplu eposta atmak istiyorum.

Özür diliyorum şimdi gördüm :D
kardesler
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen kardesler »

Toplu e-posta gönderme yerini bulamadım.
Yukarıda sistem bölümünde olduğu yazılı.
Forumun sistem bölümü şu şekilde.
Ben nereden toplu e-posta göndereceğim?
sistem.JPG
Kullanıcı avatarı
ESQARE
Web Sitesi Yöneticisi
Web Sitesi Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen ESQARE »

Şu an kararlı olarak yayınlanmış son phpBB sürümü 3.0.12'dir. Siz eski bir sürüm kullanıyorsunuz. Öncelikle yazılımınızı ve Türkçe dil paketini forumlarımızdaki uygun konuları takip ederek güncelleyin. Ardından sorun devam ederse tekrar belirtin.

Eski sürümlere hiç bir şekilde destek verilmemektedir.
Resim
phpBB Eklenti Kurulumu | Kurallar | phpBB3 İzinleri | Otel Rehberi

Kurallarımız gereği lütfen özel mesaj ile yardım istemeyiniz, cevap vermiyoruz.
kardesler
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen kardesler »

ESQARE yazdı:Şu an kararlı olarak yayınlanmış son phpBB sürümü 3.0.12'dir. Siz eski bir sürüm kullanıyorsunuz. Öncelikle yazılımınızı ve Türkçe dil paketini forumlarımızdaki uygun konuları takip ederek güncelleyin. Ardından sorun devam ederse tekrar belirtin.

Eski sürümlere hiç bir şekilde destek verilmemektedir.
Cevabınız için teşekkür ederim.
Kilitli

“3.0.x Destek Forumu” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 9 misafir