Konu Taşırken Gelen SQL Syntax Hatası

phpBB 3.1.x sürümlerinin çalıştırılması ve kurulumu ile ilgili yardımı buradan alabilirsiniz. Lütfen Eklentiler ile ilgili sorunlarınızı buraya yazmayın.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB 3.1.x kurulumu ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.1.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temalarından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.1.x Stil/Tema Sorunları & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB 3.1.x eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.1.x Eklenti Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Kilitli
Kullanıcı avatarı
Redsun
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Konu Taşırken Gelen SQL Syntax Hatası

Mesaj gönderen Redsun »

Arkadaşlar selamlar,

3.1.1 güncellemesinden sonra bir sql hata uyarısı almaya başladım. Herhangi bir konuyu başka bir yere taşırken aşağıdaki uyarıyı alıyorum. Not: MySQL 5.5.29-30.0 ve PHP Version 5.3.3-7 kullanıyorum.

Konuyla ilgili yönlendirmeniz için şimdiden teşekkür ederim.

Kod: Tümünü seç

SQL ERROR [ mysql4 ]

You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'Oyuncular, 0, 1, 0, 0, '')' at line 1 [1064]

SQL

INSERT INTO phpbb_log (user_id, log_ip, log_time, log_operation, log_type, forum_id, topic_id, log_data) VALUES ('2', 'LOG_MOVE', Eski Oyuncular, 0, 1, 0, 0, '')

BACKTRACE

FILE: (not given by php)
LINE: (not given by php)
CALL: msg_handler()

FILE: [ROOT]/phpbb/db/driver/driver.php
LINE: 855
CALL: trigger_error()

FILE: [ROOT]/phpbb/db/driver/mysql.php
LINE: 181
CALL: phpbb\db\driver\driver->sql_error()

FILE: [ROOT]/phpbb/db/driver/factory.php
LINE: 329
CALL: phpbb\db\driver\mysql->sql_query()

FILE: [ROOT]/phpbb/log/log.php
LINE: 314
CALL: phpbb\db\driver\factory->sql_query()

FILE: [ROOT]/includes/mcp/mcp_main.php
LINE: 546
CALL: phpbb\log\log->add()

FILE: [ROOT]/includes/mcp/mcp_main.php
LINE: 96
CALL: mcp_move_topic()

FILE: [ROOT]/includes/functions_module.php
LINE: 674
CALL: mcp_main->main()

FILE: [ROOT]/mcp.php
LINE: 288
CALL: p_master->load_active()
because open source matters...
Kullanıcı avatarı
Redsun
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: Konu Taşırken Gelen SQL Syntax Hatası

Mesaj gönderen Redsun »

Sorun çözülmüştür.

Benzeri sorun yaşayabilecekler için belirtmekte yarar var. Modifiye edilmiş eski dosyalar son sürümde farklı sorunlar çıkartabiliyor.

Yukarıdaki sorunda includes/mcp klasörünü yeniden yüklemek problemi ortadan kaldırdı.
because open source matters...
Kilitli

“3.1.x Destek Forumu” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir