BBCode Kılavuzu sayfası

phpBB 3.1.x sürümlerinin çalıştırılması ve kurulumu ile ilgili yardımı buradan alabilirsiniz. Lütfen Eklentiler ile ilgili sorunlarınızı buraya yazmayın.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB 3.1.x kurulumu ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.1.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temalarından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.1.x Stil/Tema Sorunları & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB 3.1.x eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.1.x Eklenti Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Kilitli
Kullanıcı avatarı
difficulty
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

BBCode Kılavuzu sayfası

Mesaj gönderen difficulty »

Benim biraz kafam karıştı.
Burada phpbbturkeyde SSS ye girdiğimizde bu linkteki sayfaya girmiş oluyoruz.
faq.php
Bizlerinde forumumuzda SSS ye girince aynı sayfayı buluyoruz buraya kadar herşey normal.

Ancak ben bu forumda bir link daha buldum.
faq.php?mode=bbcode

Bu ikinci linki nerde buldum hatırlamıyorum. Ama bbcodelerin kullanımı çok güzel anlatılmış.
Benim merak ettiğim bunu nasıl yaptınız?
Yeni bir sayfa felanmı yaptınız yoksa sürüm güncellemeleriyle mi alakası var?
Hatta umarım daha ileri giderler ve bu bilgileri SSS içine yerleştirirler.
Birde konuyu yanlış yere açmışsam özür dilerim bilemedim.
Kullanıcı avatarı
difficulty
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: BBCode Kılavuzu safası

Yeni bilgi.
Size verdiğim ikinci linki düzenleyerek kendi sitemde de aynı sayfayı buldum yani bu sürümle alakalı değilmiş bizdede aynı sayfa varmış. Ancak ben bundan yeni haberdarım çünkü ortada bu sayfaya ulaşabileceğimiz bir link görünmüyor.
Şimdi biz bu sayfaya nerden ulaşacağız?
Kullanıcı avatarı
pikachu
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen pikachu »

Mesaj yazarken smiley(ifadeler-gülücükler)in altında BBCode Açık vs. Yazıyor ya. Orada BBCode kısmı bağlantı şeklinde. Ona tıklarsan O dediğin açıklama sayfasına yönlendirilirsin.
Kullanıcı avatarı
difficulty
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Buldum cevap için çok teşekkür ederim.
Kilitli

“3.1.x Destek Forumu” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 11 misafir