Stylesa attığım tema stil kurda çıkmıyor

phpBB 3.2.x sürümleri için yayınlanan ve kullandığınız stil ya da temalar hakkındaki sorunlarınızı bu forumda paylaşabilirsiniz.
Ercan Yılın
Kayıtlı Kullanıcı

Stylesa attığım tema stil kurda çıkmıyor

Mesaj gönderen Ercan Yılın »

acil yardıma ihtiyacım var.wasteland temasını filezillayla stylesa atıyorum ama stil kurda çıkmıyor.Hiç bir kaldırılmış stil tespit edilmedi diye bir yazı çıkıyor.wasteland temasını nasıl yükleyebilirim? yardımcı olursanız sevinirim.
Kullanıcı avatarı
ESQARE
Web Sitesi Yöneticisi
Web Sitesi Yöneticisi
İletişim:

Re: Stylesa attığım tema stil kurda çıkmıyor

Mesaj gönderen ESQARE »

Resim
phpBB Eklenti Kurulumu | Kurallar | phpBB3 İzinleri | Otel Rehberi

Kurallarımız gereği lütfen özel mesaj ile yardım istemeyiniz, cevap vermiyoruz.
Ercan Yılın
Kayıtlı Kullanıcı

kardeş sen beni yanlış anladın.sorunum hala çözülmedi.phpbb 3.2.5 e uyumlu olmayan alt sürümlerdeki temaları nasıl foruma yükleyebilirim?
Kullanıcı avatarı
melihonline
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen melihonline »

Temalar hep aynı şekilde yükleniyor. Tema dosyalarını ilgili yere kopyaladıktan sonra Yönetim kontrol panelinden kurulum işlemini yapmanız gerekiyor.

Stil kur sayfasında tema görünmüyor ise bir yerlerde yanlışlık vardır. Ya yanlış yere kopyalamış olabilirsiniz ya da çok eski bir tema sürümü yüklemiş olabilirsiniz.
FORUM | FORUM 2 | İki insan açtır. Biri bilimi arayan, diğeri ise parayı...
Ercan Yılın
Kayıtlı Kullanıcı

melihonline yazdı: 09.01.2019, 23:49 Temalar hep aynı şekilde yükleniyor. Tema dosyalarını ilgili yere kopyaladıktan sonra Yönetim kontrol panelinden kurulum işlemini yapmanız gerekiyor.

Stil kur sayfasında tema görünmüyor ise bir yerlerde yanlışlık vardır. Ya yanlış yere kopyalamış olabilirsiniz ya da çok eski bir tema sürümü yüklemiş olabilirsiniz.
https://awesomestyles.com/phpbb3-styles/view/776.html
yüklemek istediğim tema bu.temayı public_html klasörünün içindeki stylesa atıyorum ama bir türlü stil kurda çıkmıyor.nerde yanlış yapmış olabilirim ki?
Kullanıcı avatarı
ESQARE
Web Sitesi Yöneticisi
Web Sitesi Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen ESQARE »

Ercan Yılın yazdı: 09.01.2019, 18:38
kardeş sen beni yanlış anladın.sorunum hala çözülmedi.phpbb 3.2.5 e uyumlu olmayan alt sürümlerdeki temaları nasıl foruma yükleyebilirim?
Son sürümle uyumlu olmayan tema yükleyemezsiniz, yükleseniz de sıkıntı yaşarsınız. Belirttiğim sayfadaki yazıları okusaydınız bu soruyu sormazdınız "kardeş"
Resim
phpBB Eklenti Kurulumu | Kurallar | phpBB3 İzinleri | Otel Rehberi

Kurallarımız gereği lütfen özel mesaj ile yardım istemeyiniz, cevap vermiyoruz.
Ercan Yılın
Kayıtlı Kullanıcı

ESQARE yazdı: 10.01.2019, 09:39
Ercan Yılın yazdı: 09.01.2019, 18:38
Son sürümle uyumlu olmayan tema yükleyemezsiniz, yükleseniz de sıkıntı yaşarsınız. Belirttiğim sayfadaki yazıları okusaydınız bu soruyu sormazdınız "kardeş"
peki forumu kurarken alt sürümleri nasıl seçebiliriz? ben seçtiğimde Seçilen sürümü yüklemek seçilen konumu ile uyumlu değildir. diye bir hata çıkıyor.

“3.2.x Stil Sorunları & Yardım” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir