Login sorunu...

phpBB 2.0.x kurulum ve çalıştırılmasında meydana gelen sorun ve problemler için buradan yardım alabilirsiniz.
Kilitli
§hadow
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Login sorunu...

Mesaj gönderen §hadow »

Herkese selam

bir sorum olacakti, ftp sifremi degistirmeden önce forumu bir süreligine kapatmistim...daha sonra ftp sifresini degistirince critical error yaziyordu..ama bunu cok sükür esqare nin yardimi ile cözdüm. SUan login olmaya calistim ama olmuyor...acaba yine birseyimi edit yapmam gerek?
Kullanıcı avatarı
NEFRİT
Uzaklaştırıldı
İletişim:

Mesaj gönderen NEFRİT »

Animanya merhaba peki forumuna login olurken yani olmaya çalışırken karşıne herhangi birşey çıkıyor mu yani login yaptığında olan olay tam olarak ney ?

Bir kod hatası yada benzeri bişey var mı ?

Tarayıcın internet explorer mı bilgisayarındsa cookie editörü var mı ? eĞER cookies editörü kullanıyor isen kapat ve diğer üyelerine bir deneme yaptır onlarda da aynı sorun çıkacak mı ?

Bide phpMYADMİN e giriş yaparak forum tabloları içerisine giriş yapıp sonrada tabloları düzenle, tamir et, onar gibi seçenekleri seç sonra yeniden foruma girişi dene.

Ayrıca yaptığın mod değşikliklerindeki bazı sorunlarda buna neden olmuş olabilir. Bunun içinde LOGİN.PHP dosyasında yaptığın değişiklikleri kontrol et.
Özellerden kullanıcılara reklam yaptığım için sayın yöneticim beni uzaklaştırdı.
§hadow
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen §hadow »

su cikiyor (sifremi dogru verdigimden eminim, bir kac kiside denedi olmuyor.)

Yanlış ya da aktive edilmemiş bir kullanıcı adı veya yanlış bir şifre girdiniz

Bir daha denemek için buraya tıklayın

Ana Sayfaya gitmek için buraya tıklayın

...

cookie editör yok, firefox kullaniyorum, modlarla ilgisi yok eminim, tablolari tamir ettim. ftp sifresini degistirmeden önce forumu kapatmistim (yani girisde su mesaj geliyor:Üzgünüz, forumumuz şimdilik kapalıdır. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.)

ama sifremle login olup admin paneline girebiliyordum. daha sonra ftp sifresini degistirdim ve login olamiyorum. =.='
Kullanıcı avatarı
tuanna
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen tuanna »

merhabalar..benzer bi sorun var sitemde ayrı bir konu açmak istemedim.
ama benimkinde yanlış şifre hatası falan vermiyor.Şifreyi girdikten sonra anasayfaya geri dönüyor.Bedava bir site olduğu içinde herhangi bir değişiklik yapma durumum da yok.Yani durduk yere olan bir sorun.Bakabilecek arkadaşım olursa şimdiden teşekkür ederim... :wink:

Profildeki sitem değil bu arada şu sitemde:
http://www.forumspring.com/damla/index.php?mforum=damla
Kullanıcı avatarı
cupra
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen cupra »

cookie ayarlarıyla oynadıysanız bu hatalar oluşabilir.
beva site için yapılacak birşey yok, firmaya mail atman gerekir.
Kilitli

“2.0.x Destek Forumu” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir