Grup resmi profilimde gözükmüyor

phpBB 3.2.x sürümlerinin çalıştırılması ve kurulumu ile ilgili yardımı buradan alabilirsiniz. Lütfen Eklentiler ile ilgili sorunlarınızı buraya yazmayın.
Ercan Yılın
Kayıtlı Kullanıcı

Grup resmi profilimde gözükmüyor

Mesaj gönderen Ercan Yılın »

arkadaşlar forumda bütün üyelerin katılabileceği gruplar oluşturdum.kendim bir gruba girdim.ama forumda konu açıp mesaj yazdığımda üyesi olduğum grubun resmi yan taraftaki avatarımın olduğu profil kısmında çıkmıyor.grup resmimin nasıl profilimde gözükmesini sağlayabilirim?
Kullanıcı avatarı
ESQARE
Web Sitesi Yöneticisi
Web Sitesi Yöneticisi
İletişim:

Re: Grup resmi profilimde gözükmüyor

Mesaj gönderen ESQARE »

Avatar yüklediğiniz grubu kullanıcının varsayılan grubu olarak belirlemelisiniz.

YKP -> Kullanıcılar ve Gruplar -> Gruplar -> Grupları yönet -> Üyeler
Resim
phpBB Eklenti Kurulumu | Kurallar | phpBB3 İzinleri | Otel Rehberi

Kurallarımız gereği lütfen özel mesaj ile yardım istemeyiniz, cevap vermiyoruz.
Ercan Yılın
Kayıtlı Kullanıcı

ESQARE yazdı: 29.07.2019, 09:47 Avatar yüklediğiniz grubu kullanıcının varsayılan grubu olarak belirlemelisiniz.

YKP -> Kullanıcılar ve Gruplar -> Gruplar -> Grupları yönet -> Üyeler
bende grupları yönet diye bir alan çıkmıyor.grup pozisyonlarını yönet diye bir yazı var.ona tıklayıncada üyeler diye bir alan yok.zaten benim üyeliğim grubumun lideri ve aynı zamanda varsayılan grubu.yani grup üyeliğimin varsayılan grubu olduğu halde profilimde resmi yok.ne yapabilirim?
Kullanıcı avatarı
ESQARE
Web Sitesi Yöneticisi
Web Sitesi Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen ESQARE »

"Grupları yönet" bölümü mesaj panosu kurucularında gözükür. Siz de gözükmüyorsa izinlerinizi / kurulumunuzu veya daha önce yaptığınız değişiklikleri kontrol edin.
Resim
phpBB Eklenti Kurulumu | Kurallar | phpBB3 İzinleri | Otel Rehberi

Kurallarımız gereği lütfen özel mesaj ile yardım istemeyiniz, cevap vermiyoruz.
Ercan Yılın
Kayıtlı Kullanıcı

ESQARE yazdı: 07.08.2019, 15:59 "Grupları yönet" bölümü mesaj panosu kurucularında gözükür. Siz de gözükmüyorsa izinlerinizi / kurulumunuzu veya daha önce yaptığınız değişiklikleri kontrol edin.
özür dilerim aslında grupları yönet bölümü varmış ama senin söylediğin konumda değil yani kullanıcılar ve gruplar konumunda değil ykp nin ilk sayfasında var :) ama grupları yönetten istediğim grubu üyeliğimin varsayılan grubu yapıyorum yine grubun avatarı mesajdaki profil kısmında çıkmıyor.hatta grubun lideride yaptım ama çıkmadı :|

“3.2.x Destek Forumu” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir