Phpbb Mychat türkçe

phpBB 3.2.x sürümleri için yapılan ve geliştirilen Eklentilerin dil dosyalarını Türkçeleştirme forumu.
barış demirok
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Phpbb Mychat türkçe

Mesaj gönderen barış demirok »

Umarım becermişimdir. bende sorunsuz çalışıyor elimden geldiği kadarı ile türkçeye çevirdim bazı yerlerde hata aldım o yüzden o kısımlar hala ingilizce.
eklenti sayfası : https://www.phpbb.com/customise/db/exte ... extension/

kurulum : ana dizindeki ext klasörüne yukardaki linkten indirilen dmzx klasörünü atıyoruz.
ardından ekler kısmına koyduğum tr klasörünün içindekileri olduğu gibi ext/dmzx/mychat/languane/en klasörü içine yüklüyoruz.
Yaptığım şeyin yasal olup olmadığını da bilmiyorum hata etmiş isem kusura bakmayın
tr.rar
(11.14 KiB) 45 kere indirildi
Kullanıcı avatarı
ESQARE
Web Sitesi Yöneticisi
Web Sitesi Yöneticisi
İletişim:

Re: Phpbb Mychat türkçe

Mesaj gönderen ESQARE »

Merhaba,

Yeni bir konu açmadan önce lütfen arama yapınız. Daha önce bu eklentinin tanıtımı ve Türkçe dil dosyasını yayınlamıştık: viewtopic.php?t=22232

Ayrıca başlıklarınızı lütfen doğru foruma açınız. Detaylı bilgi için Kurallar sayfamızı okuyunuz.

:arrow: Konunuz 3.2.x Eklenti Tanıtımları & Duyurular forumundan 3.2.x Eklenti Türkçeleştirme forumuna taşınmıştır.
Resim
phpBB Eklenti Kurulumu | Kurallar | phpBB3 İzinleri | Otel Rehberi

Kurallarımız gereği lütfen özel mesaj ile yardım istemeyiniz, cevap vermiyoruz.
barış demirok
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: Phpbb Mychat türkçe

Mesaj gönderen barış demirok »

Kusura bakmayın ilk defa bişey yaptım onuda paylaşmak istedim 😊
Farklı bir sorum olacak bu eklenti kurulduğu zaman hızlı bağlantılar yanında bi select çıkıyor mchat adında. Bunun gibi bi select nasıl oluşturabilirim hatta bunu header e eklemek istiyorum siteme farklı veritabanında ansiklopedi ve dergi de ekleyeceğim

“3.2.x Eklenti Türkçeleştirme” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 16 misafir