Eklenen resimlere otomatik logo ekleme

phpBB 3.2.x sürümleri için yapılmasını istediğiniz veya arayıpta bulamadığınız Eklentileri buraya yazabilirsiniz.
barış demirok
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Eklenen resimlere otomatik logo ekleme

Mesaj gönderen barış demirok »

merhabalar. siteye eklenen resimlerin sağ alt tarafına logo eklemek istiyorum bu sadece benim yüklediğim resimler değil kullanıcıların yükledikleri resimlerde de geçerli. Mesela sahibinden e resim konulduğu zaman tam ortada çıkan sahibinden yazısı gibi
Kullanıcı avatarı
ByDost
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: Eklenen resimlere otomatik logo ekleme

Mesaj gönderen ByDost »

phpBB resmi sitesinden arttım. Şöyle Denermisin? Bir çok eklentisi var. Tek tek yazmak istemedim.
Kişisel Blog CEO Founder and Webdeveloper
Kullanıcı avatarı
ESQARE
Web Sitesi Yöneticisi
Web Sitesi Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen ESQARE »

3.2.x sürümü için şu an aktif watermark (resimlere logo ekleme) eklentisi yok. Linklerde belirtilenler, desteği sona ermiş ve yıllar önce 3.0.x ya da 3.1.x sürümleri için yayınlanmış modlar veya eklentiler. 3.2.x sürümleri için çalışan eklenti varsa yazın, bilgi kirliliğine gerek yok.
Resim
phpBB Eklenti Kurulumu | Kurallar | phpBB3 İzinleri | Otel Rehberi

Kurallarımız gereği lütfen özel mesaj ile yardım istemeyiniz, cevap vermiyoruz.
barış demirok
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen barış demirok »

ESQARE yazdı: 30.12.2019, 16:32 3.2.x sürümü için şu an aktif watermark (resimlere logo ekleme) eklentisi yok. Linklerde belirtilenler, desteği sona ermiş ve yıllar önce 3.0.x ya da 3.1.x sürümleri için yayınlanmış modlar veya eklentiler. 3.2.x sürümleri için çalışan eklenti varsa yazın, bilgi kirliliğine gerek yok.
Teşekkür ediyorum baya baktım ama bulamadım eğer çalışan bi eklenti bulursam buraya eklerim veya bulan olursa buraya eklerse çok iyi olur

“3.2.x Eklenti İstekleri” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 9 misafir