Recent Topics ve Ajax Chat Eklentisini Türkçeleştirme?

phpBB 3.3.x sürümleri için yapılan ve geliştirilen Eklentilerin dil dosyalarını Türkçeleştirme forumu.
Uchiha Sasuke
Kayıtlı Kullanıcı

Recent Topics ve Ajax Chat Eklentisini Türkçeleştirme?

Mesaj gönderen Uchiha Sasuke »

Merhaba bende viewtopic.php?f=118&t=22634 buradaki arkadaş gibi recent topics eklentisi uygun olmasa da phpbb 3 için kurdum ve sorunsuzca çalışıyor. Hatta Ajax Chat i de kurdum çalışmalarında problem yok.. Alttaki resimde de gördüğünüz üzere recent topics de cevaplar, görüntüleme ve son mesaj yazan kısım Türkçe olsa da sol tarafta Recent Topics yazmaya devam ediyor. Orayı Son Konular olarak değiştirme gibi bir imkanım var mı acaba? Eğer değiştire biliyorsam diğer resimde gördüğünüz üzere Ajax Chat de de Türkçe yapmam gereken kısımlar var(altlarını çizdim) oraları da aynı yöntemle değiştirebilirim sanırım? Ve en önemli soru değiştire biliyorsam nasıl değiştireceğim? (: Şimdiden teşekkür ederim.

Resim
Resim
copyas
Eklenti Özelleştirme Ekibi Üyesi
Eklenti Özelleştirme Ekibi Üyesi

Re: Recent Topics ve Ajax Chat Eklentisini Türkçeleştirme?

Mesaj gönderen copyas »

Recent Topics eklentisine Türkçe dil paketi yüklediğinize emin misiniz ? /ext/paybas/recenttopics/language/ yolunu takip ederek bu dizin içinde /tr dizini var mı ?

Benzer şekilde Ajax Chat eklentisini de kontrol ediniz. Ayrıca Ajax Chat eklentisini indirdiğiniz bağlantıyı verin onu da kontrol edelim.
Kullanıcı avatarı
TRWE_2012
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen TRWE_2012 »

copyas yazdı: 12.05.2020, 00:10 Recent Topics eklentisine Türkçe dil paketi yüklediğinize emin misiniz ? /ext/paybas/recenttopics/language/ yolunu takip ederek bu dizin içinde /tr dizini var mı ? Benzer şekilde Ajax Chat eklentisini de kontrol ediniz. Ayrıca Ajax Chat eklentisini indirdiğiniz bağlantıyı verin onu da kontrol edelim.
Türkçe dil klasörü yok, bende bundan rahatsızlık duymaktayım.Forum Türkçe, bazı yerler İngilizce olduğundan hemen sırıtıyor.

Resim
Not : Yukarıdaki dosya yöneticisi, Windows XP severler için kodlanmış bir free (ücretsiz) dosya gezgini olup,Windows 10/11/7/8.1/Vista'da kullanım desteği vardır.
Kullanıcı avatarı
ESQARE
Web Sitesi Yöneticisi
Web Sitesi Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen ESQARE »

Recen Topics eklentisi için daha önce Türkçe dil dosyasını paylaşmıştım. Mevcut eklentilerin Türkçe dil dosyaları için Eklenti Tanıtımları forumuna bakın: viewtopic.php?t=22943
Resim
phpBB Eklenti Kurulumu | Kurallar | phpBB3 İzinleri | Otel Rehberi

Kurallarımız gereği lütfen özel mesaj ile yardım istemeyiniz, cevap vermiyoruz.
Kullanıcı avatarı
TRWE_2012
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen TRWE_2012 »

ESQARE yazdı: 28.06.2022, 13:12 Recen Topics eklentisi için daha önce Türkçe dil dosyasını paylaşmıştım. Mevcut eklentilerin Türkçe dil dosyaları için Eklenti Tanıtımları forumuna bakın: viewtopic.php?t=22943
Teşekkürler

Ekran Görüntüsü :

Resim

Not:

Ekran Alıntısını, söz konusu web bağlantısına ekleyebilirsiniz.Hem konu'yu pekiştirir.

Ayrıca...

Klavyeniz'e sağlık....!!!

“3.3.x Eklenti Türkçeleştirme” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir