eXtreme Styles mod 2.3.1 türkçe

phpBB2 için yapılan MODların dil dosyalarını Türkçeleştirme forumu.
Kullanıcı avatarı
devilakin
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

eXtreme Styles mod 2.3.1 türkçe

Mesaj gönderen devilakin »

Tamamen türkçesi için aşağıya tıklayın bu ******* tarafından türkçeleştirilmiştir

http://www.**********/dload.php?action=file&file_id=62

Aşağıdaki dosyayı ben yapmıştım ama daha iyisi üstteki :D

Tarafımdan türkçeleştirilmiştir

Tamamen türkçe diyemiycem ama ezici bir çoğunluğu turkçe

Rar dosyasının içinde BENIOKU.txt var lütfen onu okuyun

Bazı tercüme hataları olabilir eğer varsa bunun için şimdiden özür dilerim

Ama herzaman dediğim gibi hiç yoktan iidir işinizi görecektir

indirmek için aşağıya tıklatın

:arrow: http://devilakin.com/phpbb/download.php?id=2
En son devilakin tarafından 21.04.2006, 09:56 tarihinde düzenlendi, toplamda 3 kere düzenlendi.
Dünya karşılaştığın fırtınalara değil gemiyi limana yaklaştırıp yaklaştırmadığına bakar
Kullanıcı avatarı
cupra
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen cupra »

emeğine sağlık teşekkürler..
LaBoRaNT
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: eXtreme Styles mod 2.3.1 türkçe

Mesaj gönderen LaBoRaNT »

devilakin yazdı:Tarafımdan türkçeleştirilmiştir

Tamamen türkçe diyemiycem ama ezici bir çoğunluğu turkçe

Rar dosyasının içinde BENIOKU.txt var lütfen onu okuyun

Bazı tercüme hataları olabilir eğer varsa bunun için şimdiden özür dilerim

Ama herzaman dediğim gibi hiç yoktan iidir işinizi görecektir

indirmek için aşağıya tıklatın

:arrow: http://devilakin.com/phpbb/download.php?id=2
Bandwidth Limit Exceeded
The server is temporarily unable to service your request due to the site owner reaching his/her bandwidth limit. Please try again later.
Kullanıcı avatarı
devilakin
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

kusura bakma siteme bir bot saldırısı oldu ve bu saldırı Bandwidth Limit imi doldurmaya yönelikti ve dolduruldu eğer esnetemezsem mayıs 1 e kadar dosya indiremeyeceksiniz ama bi iki gün sonra esnetirim sanırım
Dünya karşılaştığın fırtınalara değil gemiyi limana yaklaştırıp yaklaştırmadığına bakar
LaBoRaNT
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen LaBoRaNT »

devilakin yazdı:kusura bakma siteme bir bot saldırısı oldu ve bu saldırı Bandwidth Limit imi doldurmaya yönelikti ve dolduruldu eğer esnetemezsem mayıs 1 e kadar dosya indiremeyeceksiniz ama bi iki gün sonra esnetirim sanırım

Öncelikle Geçmiş olsun diyeyim.

Birde deneyiminden eğer sakıncası yoksa bende yararlanmak isterim. Güvenlik açığı neydi nasıl düzeltim. Bizimde başımıza gelmeden önlemini bizde alalım.

Şimdiden tşkler.
Kullanıcı avatarı
devilakin
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

sadece siteyi güvene alarak güvenli bir site yapmış olmuyorsunuz ilk önce doğru düzgün güzel bir hostta kurmanız gerekli siteyi sonra phpBB Security ve buna benzer gibi güvenlik modları falan kurun. Yapabileceğiniz bunlar sanırım gerisi sizin bilginize kalıyor.

Benim başıma gelen olayı yani bot saldırısına karşı alabileceğiniz bir önlem yok başınıza gelsinki önleminizi alasınız. Mesala bot isminden veya IP numarasından serverdan banlayabilesiniz böylece sitenizden 1kb bile indiremezler. Ama başıma hiç gelmesin diyorsanız Trafik mevcudunu sınırsız yada çok yüksek yapın. Önerbileceğim şeyler bunlar
Kullanıcı avatarı
devilakin
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Site açılmıştır dosyayı indirebilirsiniz :wink:
Kullanıcı avatarı
CaN_BaKıR
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen CaN_BaKıR »

devilakin yazdı:sadece siteyi güvene alarak güvenli bir site yapmış olmuyorsunuz ilk önce doğru düzgün güzel bir hostta kurmanız gerekli siteyi sonra phpBB Security ve buna benzer gibi güvenlik modları falan kurun. Yapabileceğiniz bunlar sanırım gerisi sizin bilginize kalıyor.

Benim başıma gelen olayı yani bot saldırısına karşı alabileceğiniz bir önlem yok başınıza gelsinki önleminizi alasınız. Mesala bot isminden veya IP numarasından serverdan banlayabilesiniz böylece sitenizden 1kb bile indiremezler. Ama başıma hiç gelmesin diyorsanız Trafik mevcudunu sınırsız yada çok yüksek yapın. Önerbileceğim şeyler bunlar
Geçenlerde sabaha karşı 66.xxx.xx.101 gibi bir IP sitede dolanıyordu... Hemen banladım... 66.xxx.xx.103 IP numarası ile yine geldi.. Onuda banladım bu sefer 66.xxx.xx.105 ile geldi... Baktım bu böyle olmayacak oturdum

66.xxx.xx.100 den başayarak
66.xxx.xx.999 'a kadar olan IP lerinhepsini banladım...

Dün gece 66.xxx.xx.049 gibi bir IP ile geldi :x Bu seferde banlamadığım ilk 100 IP numarasını banladım... İnatla geliyor. Bakalım bir dahaki sefer nasıl bir IP ile gelecek... :evil:
[ resmi görüntülemek için tıklayın ]
phpBB Nasıl Kurulur
https://www.phpbbturkey.com/viewtopic.php?t=35
Mod Nasıl Kurulur
https://www.phpbbturkey.com/viewtopic.php?t=108

Lütfen Özel Mesaj Atıp Soru Sormayınız !!!
Kullanıcı avatarı
devilakin
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Dostum her bot sitene saldırır die birşey yok onlar büyük ihtimalle google botları bu botlar sitende google reklamları varsa gelirler yada siteni aramalar için tararlar bunları banlarsan siten google aramalara kapalı kalır. eğer 66 ile başlayan IP leri banlamak istiyorsan 66.0.0.0 ile 66.255.255.255 arası banlayacaksın ama dediğim gibi google botları bunlar IP nolarından tanıdım :wink:
Kullanıcı avatarı
devilakin
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Arkadaşlar benim emeğe saygım vardır benim dosyayı değil ******* in dosyasını indirin o daha çok türkçeye çevirmiş ilk mesaja ekliyorum zaten bunu
Kullanıcı avatarı
CaglaR
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen CaglaR »

teşekkürleer
Kullanıcı avatarı
RSNBK
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen RSNBK »

hani türkçesi