rep modu seçim

phpBB 2.0.x sürümleri için yapılmasını istediğiniz veya arayıpta bulamadığınız MODları buraya yazabilirsiniz.
Kilitli
Kullanıcı avatarı
megaplatform
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

rep modu seçim

Mesaj gönderen megaplatform »

arkadaşlar sitede bir kaç rep modu gördüm ama pek seçemedim sizce en iyi rep modu hangisi bi fikir verin yaw kafam karıştı :P
Kullanıcı avatarı
GodBeach
Uzaklaştırıldı
İletişim:

Mesaj gönderen GodBeach »

[MOD] Point System v2.1.1 / Puan Sistemi

:arrow: http://www.phpbbturkey.com/post-18389.html
Bir php kodu
$GodBeach = "Php Script Yazılır";

print $GodBeach;

Önizleme: Php Script Yazılır
Kullanıcı avatarı
megaplatform
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

o mod yazısına cevaplarda Fatih baz arkadaşımız böyle bişi demiş ondan karasız kaldım

Kod: Tümünü seç

bence renomme reputation daha iyi bundan.neden derseniz bunda birisine puan verdiginizde sizden o puan eksiliyor.bunu da biçok kişi istemiyor.yani benim puanım yüksek olacagına neden onun ki yüksek olsun diyor...tabi bu sadece benim görüşüm.ben kendi siteme degil ama bi arkadaşın sitesine kurdum 1 hafta sonra o da renomme ye geçti....
fatihbaz

Mesaj gönderen fatihbaz »

evet benim yazım o :) ama bu sadece benim düşüncem tabiki,diger arkadaşlar ne der bilmem....
Kullanıcı avatarı
crowzer
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen crowzer »

bende Point System v2.1.1 / Puan Sistemini Kurdum Güzelde Çalışıyor Tavsiye Ederim :lol:
FoRumOlayi.com
Benimde İmzam Olmasın Ne Var Yani
Kullanıcı avatarı
megaplatform
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

sen tavsiye ediyosan hemen kurayım kardeş :wink:
fatihbaz

bu aslında nasıl olarak bişey aradıgınıza ve dogru bi şekilde kurmanıza baglı...mesela ben renommeyi çıktıgı ilk zamanlarda kurdum ve benden kaynaklanan sorunlar haricinde de bi sorunla karşılaşmadım.vb nin rep sistemini sevdigim ve renomme de ona benzedigi için onu kullanıyorum.diger modda puan verdiginizde puanınız filan düşüyor yazıyordu,düşündüm ki bizim milletimiz kendinin olan bişeyi başkasına vermeyi pek sevmez :) yani kendi repini alıp digerin üyeye vermez diye düşündüm....yani hepsi olmasada butür davrananlar vardır bence.ama renommede kendi puanın düşmedigi için serbestce verebilirsin istedigine puan....

kolay gelsin.......
Kullanıcı avatarı
megaplatform
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

sağol kardeş benimde düşüncem senin gibi kimse puan kaybı istemez :wink:
o renomme modu türkçemi peki yani ingilizce ise bende pek ingilizce yok çeviremem de :lol:
fatihbaz

7-8 siteye upload etmiştim,sitede linkleri var.dün kontrol ettim 3 tanesi çalışıyordu.içinde tr si ve vb deki gibi terazi ekleme filan da var....ama linkler aklımda yok şuan ne yazık ki...sitede araman gerekecek :)
Kullanıcı avatarı
NEFRİT
Uzaklaştırıldı
İletişim:

Mesaj gönderen NEFRİT »

fatihbaz yazdı:bu aslında nasıl olarak bişey aradıgınıza ve dogru bi şekilde kurmanıza baglı...mesela ben renommeyi çıktıgı ilk zamanlarda kurdum ve benden kaynaklanan sorunlar haricinde de bi sorunla karşılaşmadım.vb nin rep sistemini sevdigim ve renomme de ona benzedigi için onu kullanıyorum.diger modda puan verdiginizde puanınız filan düşüyor yazıyordu,düşündüm ki bizim milletimiz kendinin olan bişeyi başkasına vermeyi pek sevmez :) yani kendi repini alıp digerin üyeye vermez diye düşündüm....yani hepsi olmasada butür davrananlar vardır bence.ama renommede kendi puanın düşmedigi için serbestce verebilirsin istedigine puan....

kolay gelsin.......

Ama o modun bir özelliği varki çok iyi bir özellik. Üyeler mesaj yazdıkça REP Puanlarının artması özelliği var ve siz kaç mesajda kaç rep puanı kazanması gerekiini ayarlıyorsunuz.

Yani ben sana puan verdim puanım azaldı ama mesaj yazarak bunu telafi edebbiliorsun.

Ayrıca puan verirken kaç puan bvermek istediğinide ayarlayabiliyorsun işster 10 puan verirsin ister 1 puan bu sana kalmış bişey oysa fatihbaz arkadaşımızındakinde sadece Olumlu puan ver ve Olumsuz puan ver seçenkelerinden başka bişey yok.

Ayrıca renommede siz puan aldıkça ekrandaki resimler artıyor ve bununla birlikte görüntü çirkin oluyor. Oysa diğer rep modunda resimler çohalınca yıldızlar büyümeye başlıyorlar. Bölece ekranm görüntüsü bozulmuyor.

Burada yanlış anlamayın tartışma yapıyor yada bir modu kötürlüyor değlim. Anlatmak istedğim aralarında bulunan farklar extra özellikler.
Özellerden kullanıcılara reklam yaptığım için sayın yöneticim beni uzaklaştırdı.
Kullanıcı avatarı
megaplatform
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

arkadaşlar yardımlarınız için sağolun :wink: nefrit dostum senin yaptıgın modu kötülemek değil rahat ol ben sadece hangisi daha kullanışlı onu sordum sende açıklamanı yaptın herkeze tekrar tekrar teşekkürler
Kullanıcı avatarı
megaplatform
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

[MOD] Point System v2.1.1 / Puan Sistemi ya arkadaşlar ben bu modu indiremedim biri bunun tam indirme linkini verebilirmi yarım saatir ugraşıyorum dosya indirme modu kurulu ama ben nasıl indirilecegini bulamadım :oops:
Kullanıcı avatarı
Mirach
Destek Ekibi Lideri
Destek Ekibi Lideri

Mesaj gönderen Mirach »

bir daha deneyin.
Profilinde phpBB forumunun adresini girmemiş üyelere ve kurallara aykırı şekilde açılmış başlıklara destek verilmez.
Resim Resim Resim
Kullanıcı avatarı
megaplatform
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

sağol ya bu modda guzelmiş ellerinize sağlık ;)
Kullanıcı avatarı
Mirach
Destek Ekibi Lideri
Destek Ekibi Lideri

Mesaj gönderen Mirach »

saol suffering. :wink:

güle güle kullan .
Profilinde phpBB forumunun adresini girmemiş üyelere ve kurallara aykırı şekilde açılmış başlıklara destek verilmez.
Resim Resim Resim
Kilitli

“2.0.x MOD İstekleri” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir