phpBBHacks Gibi Bir Dusunce.

phpBB destek veya chat forumu değildir
phpBB ile ilgili sorulan tüm soru başlıkları kilitlenecek veya silinecektir.
Bu forumda phpBB sorunları dışındaki genel Webmaster sorunlarını ve problemlerini tartışabilirsiniz.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Kullanıcı avatarı
GodBeach
Uzaklaştırıldı
İletişim:

Mesaj gönderen GodBeach »

Benim tanıdığım sağlam hackerlar var (lamer değil) . Sistemini tamamla en sonda bakarız.
Bir php kodu
$GodBeach = "Php Script Yazılır";

print $GodBeach;

Önizleme: Php Script Yazılır
Kullanıcı avatarı
Ares
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Ares »

Tamamdir Arkadaslar.. Script olarak GodBeach'in Soyledigini kullaniyorum.. Turkce olarak, TR Karekter sorunu var onuda duzeltirim sorun degil.

1 Hafta icinde Dosyalari Yuklemeye baslarim. O zaman gonullu olarak yardimci olmak isteyenler ozelden yada profilimden msn adresime ulasirlarsa sevinirim.
fatihbaz

Mesaj gönderen fatihbaz »

GodBeach yazdı:phpBB Entrege edilmişi değil bu söyleyim ..!!!
phpbb ile ilgisi yok benim denedikleriminde...yeni açtıgım sitede kullanmak istedim ama bi türlü kuramadım :) yani phpbb forumumla ilgisi yok bu işin.bu kendi başına başka bi site.... :)
Kullanıcı avatarı
tehlike_çanı
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen tehlike_çanı »

Çok güzel bir düşünce ayrıca getirisi olmaz diyen arkadaşıma yanıldığını belirtmek istiyorum!
Phpbb destek siteleri ile iş birliği içersine girilir ve ellerindeki modlar toplanır da tek bir alana bırakılırsa bence çok ilgi gören bi site olur!
Şurada bir anket yapın bakalım hep birlikte!
Günde en az kaç kez mod indiriyorsunuz ve bunun yüzde kaçı yabancı site diye!
İnşallah yapılır! :)
Kullanıcı avatarı
tehlike_çanı
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Çok güzel bir düşünce ayrıca getirisi olmaz diyen arkadaşıma yanıldığını belirtmek istiyorum!
Phpbb destek siteleri ile iş birliği içersine girilir ve ellerindeki modlar toplanır da tek bir alana bırakılırsa bence çok ilgi gören bi site olur!
Kullanıcı avatarı
GodBeach
Uzaklaştırıldı
İletişim:

Ares yazdı:Tamamdir Arkadaslar.. Script olarak GodBeach'in Soyledigini kullaniyorum.. Turkce olarak, TR Karekter sorunu var onuda duzeltirim sorun degil.

1 Hafta icinde Dosyalari Yuklemeye baslarim. O zaman gonullu olarak yardimci olmak isteyenler ozelden yada profilimden msn adresime ulasirlarsa sevinirim.
Gönüllüyüm . Msnde tartışmıştık sanırım yeniden ekledim
Bir php kodu

print $GodBeach;

Kullanıcı avatarı
tehlike_çanı
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

polibo06
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen polibo06 »

ben böyle bir projede varım...Artık modları tek tek sitelerden aramktan bıktım çünkü :(

bilmiyorum ne dersiniz ama benim önerim o ki sadece download olacak...html site yapalım...

forumuda phpturkeye yönlendirelim....
Kullanıcı avatarı
GodBeach
Uzaklaştırıldı
İletişim:

html ile tek tek uğraşmakmı . hemde php teknolojisi varken :shock:
Bir php kodu

print $GodBeach;

polibo06
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen polibo06 »

GodBeach yazdı:html ile tek tek uğraşmakmı . hemde php teknolojisi varken :shock:
html ile tek tek uğraşmak mı?neden şaşırdın ki kardşe bu kadar....evet php adminlere çok büyük olağan sağlıyor...Foruma resim ekleme bilmeyen admin gördüm....

bence bu teknoloji o kadar iyi değil...Bende php kullanıyorum html vazgeçmem...

yapılacak sitede zaten toplu kouylacak..en fazla iki günümüzü alır....Bunu ben gönüllü bile yapabilirim.....

ondan sonra php mod eklemekden daha kolay bir şekilde yeni modları ekleriz :)

Siteye birde ziyaretçi defterei koyarsın görüşlerini belirtmek için....

tabi bu sadece benim fikrim...Karar ne olursa olsun saygım var vede ben sonuna kadar varım diyorum
Kullanıcı avatarı
Ares
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Ares »

polibo06 yazdı:
GodBeach yazdı:html ile tek tek uğraşmakmı . hemde php teknolojisi varken :shock:
html ile tek tek uğraşmak mı?neden şaşırdın ki kardşe bu kadar....evet php adminlere çok büyük olağan sağlıyor...Foruma resim ekleme bilmeyen admin gördüm....

bence bu teknoloji o kadar iyi değil...Bende php kullanıyorum html vazgeçmem...

yapılacak sitede zaten toplu kouylacak..en fazla iki günümüzü alır....Bunu ben gönüllü bile yapabilirim.....

ondan sonra php mod eklemekden daha kolay bir şekilde yeni modları ekleriz :)

Siteye birde ziyaretçi defterei koyarsın görüşlerini belirtmek için....

tabi bu sadece benim fikrim...Karar ne olursa olsun saygım var vede ben sonuna kadar varım diyorum

http://www.bebegimsin.com/Ares/upload/

suanda gecici olarak kendi hostuma attim, Haftaya yeni bir domain + host 1 yillik aliyorum hayirlisi ile haftaya faaliyete gecirecem
Kullanıcı avatarı
wdp
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen wdp »

ares bnce grafik konusu çok önmli...

tanıdığın iyi grafiker wardır inşllh.

bnce forum işin içine katmayın yada herhangi bir foruma yönlendirmeyn. heryer phpbb destek forumu kaynıyor. tarafsız ol bnce... sadece mod sitesi olsun...
Kullanıcı avatarı
GodBeach
Uzaklaştırıldı
İletişim:

Birtanesini verebilir mesala burayı çünkü mod ve phpbb hakkında bilgisi olmayanlar buraya yönlendirilmeli . Ares şu kategorileri koyad başlayim tak tak eklemeye :D
Bir php kodu

print $GodBeach;

Kullanıcı avatarı
Ares
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Ares »

wdp yazdı:ares bnce grafik konusu çok önmli...

tanıdığın iyi grafiker wardır inşllh.

bnce forum işin içine katmayın yada herhangi bir foruma yönlendirmeyn. heryer phpbb destek forumu kaynıyor. tarafsız ol bnce... sadece mod sitesi olsun...
Grafik gerek yokki, sadece 1 logo onuda domaini aldigimda arkadaslarim hallederler. Suan sitenin rengi yani mavi tonlari phpBB icin uyumlu diye dusunuyorum..

Kaldirabilirimde tam karar veremedim onu ileride halledebiliriz.
Kullanıcı avatarı
GodBeach
Uzaklaştırıldı
İletişim:

Ares, hadi msnde bekliyorum
Bir php kodu

print $GodBeach;

“Genel Tartışmalar” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi