html sorunu

phpBB 2.0.x sürümleri için yapılmasını istediğiniz veya arayıpta bulamadığınız MODları buraya yazabilirsiniz.
Kilitli
Kullanıcı avatarı
fikret34
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

html sorunu

Mesaj gönderen fikret34 »

benim elimde idda sonuçlarını gösterecek kodlar var. ben bu kodları yeni konu açıp içine yerleştirdigimde çıkmasını istiyorum

Kod: Tümünü seç

<center><iframe src="http://www.iddaa.com/iddaacom/Canli/scanli.asp?" width=100% height="350" border="0" marginwidth="0" marginheight="0" hspace="0" vspace="3" scrolling="no" frameborder="0"></iframe></center>
birde bu yasalmıdır onu ögrenmek istiyorum..
cevap verdiginiz için şimdiden teşekkürler...
Kullanıcı avatarı
ESQARE
Web Sitesi Yöneticisi
Web Sitesi Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen ESQARE »

Yönetim Paneli / Genel Yönetim / Ayarlar penceresine girin. Kullanıcı ve Forum Temel Ayarları kısmından "HTML'e izin ver" seçeneğini aktifleştirin.Daha sonra bunun tam alt kısmında bulunan "İzin verilen HTML tagleri" kısmında varsayılan olarak b,i,u,pre tagleri mevcuttur.Bunların yanına center ve iframe ekleyin.Şu şekilde: b,i,u,pre,center,iframe

İsterseniz b,i,u,pre taglerini silip sadece center ve iframe ekleyebilirsiniz.Yalnız bu taglere izin vermek güvenlik açısından risk oluşturabilir ve kullanıcılar mesajlara kötü niyetli exploit ekleyebilirler.Bunuda gözönünde bulundurun.

Diğer yasal olma olayına gelirsek, iddaa.com sitesinin yetkili kişilerinden mail yoluyla izin ve bilgi almanızı öneririm.
Resim
phpBB Eklenti Kurulumu | Kurallar | phpBB3 İzinleri | Otel Rehberi

Kurallarımız gereği lütfen özel mesaj ile yardım istemeyiniz, cevap vermiyoruz.
Kullanıcı avatarı
fikret34
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen fikret34 »

peki html sadece formun belirli kısmı için yada yöneticiler için izin veren bir mod var mı???
Kilitli

“2.0.x MOD İstekleri” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir