Siteyi Sabah Açtım :S

phpBB2 Plus kurulum ve çalıştırılmasında meydana gelen sorun ve problemler için buradan yardım alabilirsiniz.
Kilitli
Kullanıcı avatarı
sniper
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Siteyi Sabah Açtım :S

Mesaj gönderen sniper »

Arkadaşlar Site Akşam Çalışıyodu Sabah Açtığımda Bööle Oldu:S
http://sniper.sn.funpic.org/
http://sniper.sn.funpic.org/forum/
Kullanıcı avatarı
NEFRİT
Uzaklaştırıldı
İletişim:

Mesaj gönderen NEFRİT »

404 olmuş yani sitenin içindeki herşey ama herşley silinmiş. Belki şifreni bilen birisi FTP den girip böle yapmıştır yada sen yanlışlıkla siten silmisindir ama sen silemeyecene yani silmeyeceğine göre başkası tarafından silinmiş.
Özellerden kullanıcılara reklam yaptığım için sayın yöneticim beni uzaklaştırdı.
Kullanıcı avatarı
sniper
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen sniper »

Yok Hayır Sitenin Dosyaları Tamamen Duruyo Ayrıca Site Açıldı Hosttan Kaynaklanıyo Olabilirmi?
Kullanıcı avatarı
tehlike_çanı
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen tehlike_çanı »

sniper yazdı:Yok Hayır Sitenin Dosyaları Tamamen Duruyo Ayrıca Site Açıldı Hosttan Kaynaklanıyo Olabilirmi?
kardeş Nefrit doğru söylüyor!
silinen senin DB yane database silinmiş bence!
fatihbaz

Mesaj gönderen fatihbaz »

telekomdan olmasın :) aaah bu telekom yokmu telekom :twisted: (2 gündür ne olsa telekomdandır diyorum,alışkanlık :) ) benim sitelerde dün gitti.herkes giriyor ben giremiyom.....
Kullanıcı avatarı
tehlike_çanı
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen tehlike_çanı »

fatihbaz yazdı:telekomdan olmasın :) aaah bu telekom yokmu telekom :twisted: (2 gündür ne olsa telekomdandır diyorum,alışkanlık :) ) benim sitelerde dün gitti.herkes giriyor ben giremiyom.....
orti adamın sitesinde hiç bişe kalmamış ki! :D
Kullanıcı avatarı
CoMR@De85
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen CoMR@De85 »

bendede aynı dert war benim siteye ben girebiliyorum herşeyi yapabiliyorum,ama benim bilgisayardan başka bil bilgisayardan siteye girmeye çalıştığımda sayfa görüntülenemiyor diyor.nedend.e acaba serverim apache.
fatihbaz

Mesaj gönderen fatihbaz »

şaka bi tarafa ben ve tehlike_çanı çok sıkıntı çekiyoruz.ben kendi siteme giremiyorum o giriyor,sonra site onda da gidiyor ve ikimizde giremiyoruz.msn de online kimi yakalarsan soruyorum şu siteye bi baksana açılıyormu diye hepsi açılıyor diyor.ama bizde açılmıyor :D dün gece yeni açtıgım site birden gitti mesela.bugün akşam üzeri girebildik ancak.ama o zaman aralıgında biz hariç herkes giriyordu siteye.kesinlikle telekomun işi diyorum ben :twisted:
Kilitli

“phpBB2 Plus Destek” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir