PhpBB Plus Kurdum Ancak

phpBB2 Plus kurulum ve çalıştırılmasında meydana gelen sorun ve problemler için buradan yardım alabilirsiniz.
Kilitli
atahanaydin92
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

PhpBB Plus Kurdum Ancak

Mesaj gönderen atahanaydin92 »

PhpBB Plus kurdum ancak sadece index.php de üstte

Warning: fopen(./cache/birthday_0.dat) [function.fopen]: failed to open stream: Permission denied in /home/korsanfr/public_html/index.php on line 275

Warning: fwrite(): supplied argument is not a valid stream resource in /home/korsanfr/public_html/index.php on line 276

Warning: fclose(): supplied argument is not a valid stream resource in /home/korsanfr/public_html/index.php on line 277

Warning: fopen(./cache/last_visit_0_0.dat) [function.fopen]: failed to open stream: Permission denied in /home/korsanfr/public_html/index.php on line 360

Warning: fwrite(): supplied argument is not a valid stream resource in /home/korsanfr/public_html/index.php on line 361

Warning: fclose(): supplied argument is not a valid stream resource in /home/korsanfr/public_html/index.php on line 362

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/korsanfr/public_html/index.php:275) in /home/korsanfr/public_html/includes/page_header.php on line 755

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/korsanfr/public_html/index.php:275) in /home/korsanfr/public_html/includes/page_header.php on line 757

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/korsanfr/public_html/index.php:275) in /home/korsanfr/public_html/includes/page_header.php on line 758
diyor ancak forumda görüntü kirliliği dışında birşey olmuyor.Diğer yerlerde sorun yok.
atahanaydin92
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

bir sorun daha normal isimle kayıt olup login olabiliyorum ancak admin olarak girdiğimde olmuyor güvenlik kodu istiyor ama kod çıkmıyor bu yüzden admin şeyi ile login olamıyorum panelsiz diğer kullanıcı adımı admin yapabilir miyim?
atahanaydin92
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

hala soruma bir cevap alamadım :roll:
Kullanıcı avatarı
pikachu
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen pikachu »

chmod ayarını eksik yapmış gibi duruyorsun, bi kontrol et, gerekli chmod ayarları yapılımı die
atahanaydin92
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

sen bana PhpBB Plusun chmod ayarlarının bulunduğu linki ya da yarları söyler misin?
Kullanıcı avatarı
pikachu
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen pikachu »

Kilitli

“phpBB2 Plus Destek” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir