[MOD] Pseudo sub-forums / Alt Forum (Çok basit kurulum)

[url=http://www.phpbbturkey.com/mods.html:34cnv4ga]phpBB 2.0.x MOD Veritabanımızda[/url:34cnv4ga] yayınlanan ve tarafınızca eklenen tüm yeni phpBB 2.0.x sürümleri için MODların duyuruları buradan yapılmaktadır. MODlar hakkında ihtiyacınız olan desteği lütfen [b:34cnv4ga]2.0.x MOD Destek[/b:34cnv4ga] forumuna başlık açarak sorunuz.
Kullanıcı avatarı
cupra
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen cupra »

Prisoner yazdı:tamam buldum sorunu hallettim ...

ilgilendiğin için saolasın :wink:

hayırlı geceler
iyide ne imiş ben anlayamadım??
Prisoner
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Prisoner »

bi tane satır yukarıya kaymış yanlışlıkla delete tuşuna basmış olmalıyım :D

yalnız başka sorun çıktı . yaptığım alt forumlar anasayfada gözükmüor :shock:
Kullanıcı avatarı
cupra
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen cupra »

notepad le düzenleme wordpad'le yap..
notepadde hata alırsın.
ozgurr
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen ozgurr »

Çok güzel ve kurulumu basit bir mod.
musetr
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen musetr »

bo modu kurdum gayetde sağlıklı çalışıyor ama alt forumun başlk ve mesaj sayısını asıl foruma yansıtmadığı için orası boş gibi duruyor bunu nasıl değiştrebilirim yani kısacası başlık ve mesaj saysını değişrebilirmiyim?

phpmyadminden
desert_storm
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen desert_storm »

abicim ben kafayı yiyiecem :D şimdi kurdum normalde attach forum felan cıkıyodu..sora alt forumu tıkladığımda sayfa görüntülenemiiyor felan diyo..forum yönetim panelinden girdigm zaman sayfada sorun yok.ya 3 subforum deneyişim olan monitore olacak...sorun nerede olabilir.
kullandığın 2.0.21 tema frost...

<table border="0" cellpadding="4" cellspacing="1" width="98%" class="forumline" align="center">

bu frosttaki kod

<table border="0" cellpadding="4" cellspacing="1" width="100%" class="forumline">

wiewforum body tpl de bulunan

saygılar
nfk
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen nfk »

Arkadaşlar alt forumda katagorileri alt alta yaptım

#galatasaray
#besiştaş
#fenerbahçe
#kayserispor
#İstanbulspor gibi fakat ben şöyle olsun istiyorum

#galatasaray #beşiktaş #istanbulspor

#fenerbahça #trabzonspor #kayserispor

yani bir limit koyacak sonra yan tarafa geçecek yoksa 81 il alt forum yapacağım alta doğru 81 link çok dengesiz olacak en azından bu işlemi yapacak kodu söylerseniz denemeler yaparım
Yardımlaşmak Güzeldir:)
Kullanıcı avatarı
tamly
Kayıtlı Kullanıcı

Re: Alt formumu kurdum ama linkte sorun var!

Mesaj gönderen tamly »

ya dostum sen hangi subforumu kurdun? bende neden admin panelinde alt forum kurmak için alttaki resim görünüyor?

[ resmi görüntülemek için tıklayın ]

ayrıca burdan -1 yazan yere isim yazıp okeyliyorum ancak ne admin panelinde alt forum çıkmıyor...

sizin verdiğiniz kodları uyguluyorum ondan sonra herhangibir normal başlık açıyorum admni panelinde gözüküyor ancak forum anasayfasında gözükmüyor... sadece index.php de eklediğim kodları eski haline getiriyorum bu sefer yeni açtığım başlıklar görünüyor...

yani bendeki sorun daha çok;
kodları ekledikten sonra forum başlıklarında değişiklik yapsam bile ana sayfada çıkmıyor.. index.php deki kodları en incesine kadar 4 defa silip kopyaladım yine olmadı... sizce sorun nerde??
speedtiger
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen speedtiger »

ALTER TABLE phpbb_forums ADD attached_forum_id MEDIUMINT(8) DEFAULT '-1' NOT NULL;

yukarıdaki sql i oluştur diyorum hata mesajı veriyor.bunun nedeni ne acaba arkadaşlar.hata mesajı aşğıdaki gibi..

Hata

SQL sorgusu:

ALTER TABLE phpbb_forums ADD attached_forum_id MEDIUMINT( 8 ) DEFAULT '-1' NOT NULL

MySQL çıktısı:
#1060 - Duplicate column name 'attached_forum_id'
mehmett
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen mehmett »

gayet kolay ve işe yarar bir mod ekleyen arkadaşlara teşekkürler ama bir sorum olacak bu alt forumlara yazılan mesajların sayısı ana forum ana başlıktaki mesaj sayısını etkilemiyor örneğin normalde o forumda ki mesaj sayısı 0 diyelim,alt foruma 10 tane mesajda yazssak aynı 0 gözüküyor.onun haricinde ufak tefek siteyi yavaşlatmayan güzel bir mod.
her inişin bir çıkışı,her gecenin bir sabahı mutlaka vardır....

http://www.bilgicafe.com

buda blogum :)

http://holidayinturkey.blogcu.com/
mehmett
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen mehmett »

gayet kolay ve işe yarar bir mod ekleyen arkadaşlara teşekkürler ama bir sorum olacak bu alt forumlara yazılan mesajların sayısı ana forum ana başlıktaki mesaj sayısını etkilemiyor örneğin normalde o forumda ki mesaj sayısı 0 diyelim,alt foruma 10 tane mesajda yazssak aynı 0 gözüküyor.onun haricinde ufak tefek siteyi yavaşlatmayan güzel bir mod.
her inişin bir çıkışı,her gecenin bir sabahı mutlaka vardır....

http://www.bilgicafe.com

buda blogum :)

http://holidayinturkey.blogcu.com/
Kullanıcı avatarı
hakuna
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen hakuna »

arkadaşlar arkadaşım forumumuza altforum kurmuş ama başlıklar alt alta değilde yan yana çıkıyo bunu değiştirmek için ne yapmalıyım acaba yardımcı olursunız sevinirim...
Kullanıcı avatarı
wolf
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen wolf »

alt foruma tıkladığımda böle bişi çıkıyo diğer msj lara baktım fakat tam cvp bı bulamadım. http://WWW.XXXXXXXXXX.forum-.html2
tommyvercetti
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen tommyvercetti »

SQL query:

ALTER TABLE phpbb_forums ADD attached_forum_id MEDIUMINT( 8 ) DEFAULT '-1' NOT NULL

MySQL said:

#1060 - Duplicate column name 'attached_forum_id'
acemiphp
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen acemiphp »

[quote="Sordum.Net"]Dediğiniz modu test ederim yardımlarınız için çok sağolun..

index.php ve viewforum.php dosyalarında [color=blue][b]'forum-.html'[/b][/color] arayın ve [color=red][b]'viewforum.php?f='[/b][/color] ile değiştirin sorun düzeliyor...[/quote]

index.php ve viewforum.php dosyalarında [color=blue][b]'forum-.html'[/b][/color] arayın ve 'viewforum.php?f='

ile değiştirin. :wink: yukarda verılen bılgılde kırmızı yerde de forum-html yazıyor.
Kilitli

“2.0.x MOD Duyuruları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir