[MOD] Music Online Hack / Müzik Sayfası

[url=http://www.phpbbturkey.com/mods.html:34cnv4ga]phpBB 2.0.x MOD Veritabanımızda[/url:34cnv4ga] yayınlanan ve tarafınızca eklenen tüm yeni phpBB 2.0.x sürümleri için MODların duyuruları buradan yapılmaktadır. MODlar hakkında ihtiyacınız olan desteği lütfen [b:34cnv4ga]2.0.x MOD Destek[/b:34cnv4ga] forumuna başlık açarak sorunuz.
Kullanıcı avatarı
blizzard
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen blizzard »

Arkadaşım her iki indirme linkide kırılmış yeni bir indirme linki verirsen sevinirim.
Kullanıcı avatarı
blizzard
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Elinde bu mod olan, bir indirme linki verebilirmi ?
HaYaL-eT
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen HaYaL-eT »

Türkçe dil dosyaları ile birlikte mesaja eklenmiştir..
Dosya ekleri
mom_26.rar
(95.69 KiB) 280 kere indirildi
Lütfen MSNden ve özelden yardım istemeyin..
Kullanıcı avatarı
blizzard
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Teşekkürler :)
silpion
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen silpion »

selamlar,
bu moda dair forumda bulunan dil dosyaları veya kendi yaptığım çevirilmiş dil dosyalarını kullanmaya kalktığım zaman "music online" ile ilgili her türlü sayfa tamamen bomboş geliyor. orjinal dil dosyalarına dönünce her şey düzgün çalışıyor. bu sorunun nedeni ya da çözümüne dair herhangi bir fikir beyan edebilecek kimse var mı acaba?
şimdiden teşekkürler...
HaYaL-eT
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen HaYaL-eT »

Dil dosyamda hata olabilir. Hiç bir hata çıkmıyorsa mod yanlış yüklenmiş olabilir/dil dosyalarını yanlış yere yollamış olabilirsiniz.
Lütfen MSNden ve özelden yardım istemeyin..
silpion
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen silpion »

HaYaL-eT yazdı:Dil dosyamda hata olabilir. Hiç bir hata çıkmıyorsa mod yanlış yüklenmiş olabilir/dil dosyalarını yanlış yere yollamış olabilirsiniz.
dil dosyalarının hiç birinde (yani denediğim türkçe dil dosyalarının hiç birinde) bir hata bulamadım, keza dosyaları yanlış yerlere gönderdiğimi de sanmıyorum. çünkü modun kendi orjinal dosyalarını geri yükleyince, yani "lang_turkish" klasörüne atınca hata kendiliğinden düzeliyor. modun kendi dil dosyaları editlendiğinde de aynı hatayı veriyor. deneme amaçlı başka dil dosyalarını da editledim ancak hiç bir sorun ile karşılaşmadım, pek mantıklı bir hataya benzemiyor???
Kullanıcı avatarı
whymoderror
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen whymoderror »

ya arkadaşlar her şeyi yaptım upload sql falan sitede resmi de çıktı MÜZİKin tıklayınca 94üncü satırda hata var diyo anlayamadım hatayı bi bakarmısınız..

Kod: Tümünü seç

94 $lang['Click_return_category'] = Kategoriye dönmek için %sburaya%s tıklayınız';
Kullanıcı avatarı
pikachu
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen pikachu »

bu şekil olması lazım

Kod: Tümünü seç

$lang['Click_return_category'] = 'Kategoriye dönmek için %sburaya%s tıklayınız';
Kullanıcı avatarı
whymoderror
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

bu kadar hızlı cvp beklemiyodum :) sağol pikachu oldu şimdi kontrol edelim modu diğer arkadaşların hataları var mı bende de..
Kullanıcı avatarı
whymoderror
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Arkadaşlar bu modu kurdum müzikler çok hoş çalıyo duraklamadan..
peki bu mod yüzünden diğer mp3 sitelerini kapattıkları gibi kapatabilirler mi siteyi..?
fiko273
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen fiko273 »

ben bu modu kurdumda
Yönetim panelindeki seçeneklerin hepsi gitti.
Yönetim paneli açılıyor ama sol taraftaki seçenekler açılmıyor.
Bilenler acele yazsın.
fiko273
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen fiko273 »

modun dosyalarını kaldırp tekrar kurdum fakat yönetim panelinde gözükmüyor ayarları.
ebrar1
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen ebrar1 »

arkadaşlar bu modu kurdum fakat yönetim panelinde ayarlara ve girdiğim zaman müzük panellerinin 3 ünde de Language/ langmain hataı veriyor,

elinde ingilizce veya diğer dil dosyası olan varsa email atabilirmi veya link vereblirmi sanırım türkçe dil dosyasında hata var.
ebrar1
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen ebrar1 »

Sn HaYaL-eT

yüklediğiniz türkçe dil dosyasındaki yukarda hata veren 94 satır

$lang['Click_return_category'] = 'Kategoriye dönmek için %sburaya%s tıklayınız';

satırındaki katagorinin öünde olması gereken tırnak işareti olmadığı için hata veriyor. sanırım dosyayı siz düzenleyebilirsiniz. tekrar dosyaya girerek düzenleyiniz siz düzenliyene kadar ben düzeltilmiş halini yayınlıyorum

languege/lang türkish/lang_main_music

Modu kurdum çok güzelde çalışıyor,fakat ses var görüntü yok, çıkması gereken pencerede yukardan aşaı bir siyah cizgi var
bir başka forumda baktım normal görüntü var fakat bende yok neden olabilr.
Dosya ekleri
lang_main_music.zip
(2.03 KiB) 168 kere indirildi
Kilitli

“2.0.x MOD Duyuruları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir