Tek bir forumun önündeki iconu nasıl değiştirebilirim?

phpBB 2.0.x sürümleri için stil veya temalar hakkındaki sorunlarınızı buraya yazabilirsiniz.
Kilitli
Kullanıcı avatarı
uzaklardan
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Tek bir forumun önündeki iconu nasıl değiştirebilirim?

Mesaj gönderen uzaklardan »

[ resmi görüntülemek için tıklayın ]

Evet arkadaşlar resimdende anlaşıldığı gibi tek bir forumun önündeki iconu değiştirmek istiyorum. Örnek vermek gerekirse çöp kutusu diye bir başlık açıp önüne çöp kutusu iconu koymak istiyorum fakat bir türlü bunu başarmadım.

Tüm forum başlığının önüne aynı iconun geldiğini biliyorum bunu değiştirmek basit fakat tek bir foruma yapmak istiyorum bu işlemi. Ayrıca
(Forum Icon with ACP Control) tarzındada bir mod kullanmak istemiyorum. Siteyi çok aradım bu konuyla ilgili sorun varmı diye fakat cevabını bulamadım. Şimdiden Teşekkürler.

Saygılar...
Kullanıcı avatarı
LeBron
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen LeBron »

Bu işlemi temayı kullanarak yapmak şu an için mümkün değil. Bunun için mod kullanılması gerekiyor.
Sigorta haberleri, teknik bilgiler => https://www.sigortaokulu.com
Kullanıcı avatarı
uzaklardan
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Cevap için teşekkürler. Peki şu an için böyle bir mod mevcutmu? Eğer var ise adını öğrenebilirmiyim? Tekrar teşekkürler...
Kullanıcı avatarı
elcinerdi
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen elcinerdi »

böyle bi mod forumda mevcut
Kullanıcı avatarı
uzaklardan
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mod'un ismini oğrenebilirmiyim? Tesekkürler...
Kullanıcı avatarı
LeBron
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen LeBron »

Şu anda araştırmama göre öyle bir mod bulunmuyor maalesef. Bu konuda tek alternatif mod forum icon modu, tabi oda arkadaşın dediği gibi işlevi uymuyor.
Kullanıcı avatarı
elcinerdi
Kayıtlı Kullanıcı

LeBron yazdı:Şu anda araştırmama göre öyle bir mod bulunmuyor maalesef. Bu konuda tek alternatif mod forum icon modu, tabi oda arkadaşın dediği gibi işlevi uymuyor.
hayır sanırım arkadaş icon modu istiyo zaten ilk mesajında iyi anlatamamış ama istediği o sanırım
Kullanıcı avatarı
elcinerdi
Kayıtlı Kullanıcı

Krieg
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Krieg »

Kullandığım temada folder imajları 46x32 görünüyor lakin ben 32x32 iconlar kullandığımda standart hale yani 46x32'ye geldiği için deforme oluyor acaba onu editleyip standart ölçüyü 46x32'den 32x32'ye çekebilir miyiz?
..I will never serve you!
Kilitli

“2.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 11 misafir