adminlerden bir ricam olacak?

phpBB2 Plus kurulum ve çalıştırılmasında meydana gelen sorun ve problemler için buradan yardım alabilirsiniz.
Kilitli
nickk
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

adminlerden bir ricam olacak?

Mesaj gönderen nickk »

arkadaşlar ben mod kurmalardan felan hiç anlamıyorum bana hazır verebilirmisiniz? sadece istegim şu alt forum ve hızlı cevap Birde tabi sakıncası olmaz ise teşekkür butonu:)
ATILGAN
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen ATILGAN »

Arkadaşım burada http://www.phpbbturkey.com/viewtopic.php?t=108 mod kurulum makalesi var, yönergelere bakarak mod kurabilirsin.

Birde bu şekilde yardım istemek kurallara aykırı. Bir sorunun olursa yazarsın, buradaki arkadaşlar sana yardımcı olmaya çalışır.
Kullanıcı avatarı
mc_kelleci
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen mc_kelleci »

kardeşim git premod kur o zaman.niye özel istiyonda premodlarda istediklerin var...
aklı olan okumasın sanayide iyi para veriyorlar :)
nickk
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen nickk »

mc_kelleci yazdı:kardeşim git premod kur o zaman.niye özel istiyonda premodlarda istediklerin var...
kardeş beni anlamadın sanırım phpbb2 sürümünü indirirken bunlarda hazır olsun diyorum bunlar diger tüm scriptlerde hazır olarak veriliyor:) neyse yine ilginiz için tşk
Kullanıcı avatarı
everest
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen everest »

Kardeş benimde tavsiyem hemşeriminki gibi premod yada plus olacak oradan isteğine göre seçim yap çok güzel modlarda yüklü bence plus ı bir dene ;)
»»» The eclipsing ™ «««
Yardımlarından dolayı phpbbturkey'e teşekkürler...
Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda, mevcuttur!..
nickk
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen nickk »

everest yazdı:Kardeş benimde tavsiyem hemşeriminki gibi premod yada plus olacak oradan isteğine göre seçim yap çok güzel modlarda yüklü bence plus ı bir dene ;)
acaba premod ne oluyor?
Kullanıcı avatarı
mc_kelleci
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen mc_kelleci »

premod phpbb ye modifikasyonların eklenmiş halii. yani senin istediğin şey. istediğin modifikasyonlar megaBB de var
aklı olan okumasın sanayide iyi para veriyorlar :)
Kilitli

“phpBB2 Plus Destek” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 12 misafir