Sitemin niçin üyesi bu kadar az?

phpBB destek veya chat forumu değildir
phpBB ile ilgili sorulan tüm soru başlıkları kilitlenecek veya silinecektir.
Bu forumda phpBB sorunları dışındaki genel Webmaster sorunlarını ve problemlerini tartışabilirsiniz.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
atahanaydin92
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen atahanaydin92 »

bunların yanında site adı da çok önemli yani günlük hayatta akılda kalıcı bir adı olması lazım sitenin ;) .com uzantısı her zaman tercihimdir :D ama .tr.cx uzantısı akılda kalır olursa süper olur forum açman için paraya ihtiyacın olmaz :lol:
Kullanıcı avatarı
burak21
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen burak21 »

Dostum takma kafaya okadar ben siteyi açalı 4 gün oldu 30 üyeyi geçti üyeler birbirine yayarak büyüyor site internette sağlam elemanlar tanıyacaksın moderatörlük için en başta zemini kuracaksın ondan sonra siteyi açacaksınbak ben daha siteyi açtım bile denemez yani bitmesine çok var ama inşahat halindeyken bile rabet görmeye başladı yavaş yavaş bu sayı hergeçen gün artıyor sağa sola reklam ver ama paralı olması gerekmez gir forumlara bak imza olarak kendine ekle bir üye kazanmak onun arkadaşlarınıda arkadaşlarının arkadaşlarınıda kazanmak demektir benden bukadar dilersen sitemi gezip fikir edinebilirsin reklam amacı taşımıyor taşıdığını düşünüyorsanız silebilirsiniz..

http://www.sibergenclik.com bu sitedeki konuların kapsamına bir bak istersen fikir olur senin için oke kendine iyi bak
http://www.sibergenclik.com / phpbb ile büyüyen dev forum
Kullanıcı avatarı
GodBeach
Uzaklaştırıldı
İletişim:

Mesaj gönderen GodBeach »

atahanaydin92 yazdı:bunların yanında site adı da çok önemli yani günlük hayatta akılda kalıcı bir adı olması lazım sitenin ;) .com uzantısı her zaman tercihimdir :D ama .tr.cx uzantısı akılda kalır olursa süper olur forum açman için paraya ihtiyacın olmaz :lol:
Mirach yazdı:Görsellik önemli değil, İçerik önemli
Bir php kodu
$GodBeach = "Php Script Yazılır";

print $GodBeach;

Önizleme: Php Script Yazılır
Kullanıcı avatarı
beyzale
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen beyzale »

GodBeach yazdı:
atahanaydin92 yazdı:bunların yanında site adı da çok önemli yani günlük hayatta akılda kalıcı bir adı olması lazım sitenin ;) .com uzantısı her zaman tercihimdir :D ama .tr.cx uzantısı akılda kalır olursa süper olur forum açman için paraya ihtiyacın olmaz :lol:
Mirach yazdı:Görsellik önemli değil, İçerik önemli
alemsin hürkan abi :lol: :lol: :lol: :lol:
Kullanıcı avatarı
burak21
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen burak21 »

:o :o :o
http://www.sibergenclik.com / phpbb ile büyüyen dev forum
Kullanıcı avatarı
Mafa07
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Mafa07 »

Cevre elbette önemli fakat tarz ve sekilde cok önem tasiyo.. Bide Birsürü üyenin olup paylasimin olmamasi var bide az sayida ama paylasimi seven üyeler var.. Bence az olsun ama iyi olsun.. Cok olunca muhabbet aliyo basini gidiyo.. Temizle isine gelirse...Muhabbetten ve üyeden cok paylasim ve tarz daha önemli..
Kullanıcı avatarı
Abdulbaki71
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: Sitemin niçin üyesi bu kadar az?

Mesaj gönderen Abdulbaki71 »

Canın sag olsun kardeşim.İleriki günlerde seninde üyen artar ve site içi trafik artar.Sayı bazı sitelerin çok sayıdaki üyeleri seni şaşırtmasın.Üye sayısını çok göstertmek için sanal kayıt yapıyorlar.Sahte üyelik ile sitelerini merak edip gezen arkadaşların gözlerini boyamak için böyle bir şaşırtmayada gidiyorlar ve sahte mail adresleri olan bir program ile üye sayılarını arttırıyorlar.Az olsun temiz olsun.Benim forum sitem gibi

[ resmi görüntülemek için tıklayın ]
Bu yazıyı okuyan tüm kardeşlerim, sizlere gül dagıtıyorum lütfen kabul buyurun
[ resmi görüntülemek için tıklayın ]
the_nobody
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: Sitemin niçin üyesi bu kadar az?

Mesaj gönderen the_nobody »

Öncelikle güncel içerik çok önemli, tabii geniş ve güncel bir içerikten bahsediyorum. Geniş ve günvel içerik google'daki değerini arttırır sitenin. Görünüm ve bu görünümün kullanılabilirliği de çok önemli bir etmen, kullanıcı istediği şeye rahatça ulaşabilmeli. Sitede küçük görsel şölenler her zaman kullanıcıyı etkiler. Forum ve site kesinlikle çok geç yüklenmemeli, yüklenmesini hızlandırmak için elinden geleni yapmalısın, eğer yine de geç yükleniyorsa sayfa yüklenirken "Sayfa yükleniyor" gibisinden yazılar çıkabilir örneğin, hoş olur... Üyem az falan deme, durmadan yeni şeyler ekle, haber olsun, ilginç yazılar olsun, güncel tut. üyeler zaten bir süre sonra kendiliğinden artmaya başlıyor. benim cofturkiye gerçekten çok güncel bir siteydi, cradle of filthi bırak rock/metal müzik hakkında da bir çok bilgiler, yazılar vardı, dünyaya damgasını vurmuş kişilerin biyografileri vs... ve daima günceldi. 8-9 ayda PR3 oldu site, üye sayısı 11 ay 3 haftada 358 oldu, tamam az ama her gün 2-3 yeni üye gelmeye başlamıştı ki, godaddy öküzleri çaldı sitenin adını. Sitendeki yetkilileri görevlere ayır, hepsi kendi görevini yapsın, bir tek forumu kontrol etmesinler, yeni ve güncel şeyler eklesinler siteye. E böyle siteler de her zaman kaliteliler arasına girer ;)

“Genel Tartışmalar” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir