arkadaslar bu alemde yenıyım mod kuramıyorum

phpBB 2.0.x sürümleri için MODlar hakkında ihtiyacınız olan desteği buradan sorarak alabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
yakamoz
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

arkadaslar bu alemde yenıyım mod kuramıyorum

Mesaj gönderen yakamoz »

mıllet mod kuramıyorum lutfen yardım edın yaa lutfen herkes kuruyo ben mal mal bakıom lutfen yaaa
Kullanıcı avatarı
RSNBK
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen RSNBK »

Kullanıcı avatarı
lyricalist
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen lyricalist »

üstteki arakdaşımın verdiği makaleyi iyice oku. Sakın ben anlamıyorum gibisinden şeylerde yazma. Gayet açık ve net. Daha ilk gördüğünde hiç bir şey anlamazsın tabikide. Çoğumuz böyleyizdir. Bende hiç anlamadığımı sandığımdan dolayı mod kurmayı sallamıştım ama biraz inceleyince şu anda sitemde çok iyi modlar bulunmakta.
Kullanıcı avatarı
yakamoz
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

umarım oyledır kardes

Mesaj gönderen yakamoz »

valla bakıcaz yapabılırsem ftb bolumunden kuruyoz demi
Kullanıcı avatarı
yakamoz
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

karde s bak adam dıokı

Mesaj gönderen yakamoz »

kardes okudum dıokı copy alın bılmm nealtına kopyalayın ben nereye kopyalıcam allah askına yaa
1.

Kod:
#
#-----[ COPY ]------------------------------------------
#

Bu kod dosyaları ftp dizininize kopyalamanız gerektiğini anlatır.Mod yükleme klasöründen çıkan dosyalardan bir yada bir kaçını (bu kodun altında hangi dosyalar yazıyorsa) ftp dizininize kopyalamasınız.Örneğin:

Kod:
copy ban_votewarning.tpl to languages/lang_english/email/ban_votewarning.tpl

Burada yapmak gereken mod kurulum klasörünün içindeki ban_votewarning.tpl dosyasını FTP dizininizde phpBB dosyalarınızın olduğu klasörde languages/lang_english/email/ dizininin altına kopyalamanız gerektiğini anlatır.

bu nedır yaa acıklama yapamazmısınız yaada benım sıte gelın kım anlıosa o kursun abıcım madem zor deıl kac dkk nızı alıcak guzel kardeslerım
Kullanıcı avatarı
yakamoz
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

allaalla

Mesaj gönderen yakamoz »

la hemıde benımkı bedava forum olmazkı phpbb24 benımkı uzerınde modlar var ama ftb de var ee nasıl kurca
Kullanıcı avatarı
RAUVAS
Uzaklaştırıldı
İletişim:

Mesaj gönderen RAUVAS »

Bedava forumda kurulmaz diye birşey yok, ftp ve mysql alanı olmayan hostlarda istesende kuramassın zati..

Yanlız birşey dikkatimi çekti bilmiyorum demişsinde sitende farklı farklı modlar var.. preemod mu kurdunuz..?
[ resmi görüntülemek için tıklayın ]
AŞKA DAİR
MEKANS

Arkadaşlık sctripleri(yonja,club81)oyun sctripleri (flash,mynet) kurulur
Kullanıcı avatarı
yakamoz
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen yakamoz »

yawe kardess bakk bana bak benım sıtem phpbb24 onun ıcın de modlar var ftb de var ama kurulummu bılmıyorum yaa anlamakmı ıstemıyonuz benı
Kullanıcı avatarı
RAUVAS
Uzaklaştırıldı
İletişim:

Mesaj gönderen RAUVAS »

Onca kişinin banlanırken senide banlamamalarına şaşırıyorum doğrusu..

Geldiğinden beri saçma saçma alakasız başlıklar açıyorsun (çok önemli, bi bakın hele)

İlk önce kurallara uyda bakarız senin'de çarene.. Kimsenin kimseye yardım etmeme gibi bir durumu yok..

Bu arada Sen bizdenmisin.. :?:

AŞKA DAİR
MEKANS

Kullanıcı avatarı
yakamoz
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen yakamoz »

kardes bak bidenmısın derken ne kasteddın ben pbpbb24 kullanıyorum ve benı banlamaları ıcın ortada bı neden yokk ben hergun yazıyorum herkes sunu yap bunu yap yawe kardes bılsem yapmasını saten ne dıe baslık acımıkı mantıga bak yaa kardesım benım sıtem phpbb24 30 tane cınde kendı modları var ve ftb de var ben mod kurmak ıstıyorum bılen kısı bana kursun hepsı buu ne ordan kendı kafanıza yorum yapıonkı
Kullanıcı avatarı
RAUVAS
Uzaklaştırıldı
İletişim:

Mesaj gönderen RAUVAS »

Merak ediyorumda öğrenmek için ne yaptın acaba.. :?:

Yazılarını gördüğüm kadarıyla sadece okudun ama işe yaramadı.. bu phpbb zaman ister.. hemen çözemezsin..

Bizlere muhtaç kalarakmı devam ediceksin yoksa uğraşıp çözmeye karar vericekmisin.. :?:

Hem gerçekler herzaman açığa çıkarmış.. yorumlarım gerçek nitelikte anlayışı kıt olanlarda boş durabiliyor doğal olarak.. :wink:

Az daha çalış, uğraş öyle gel.. Hazırcı olmayalım.. Belli mi olur günün birinde ftp' ne oturur birisi..
AŞKA DAİR
MEKANS

Kullanıcı avatarı
yakamoz
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen yakamoz »

kardes ıyı dıon guzel dıon ama ben nasıl ogrenıcem kafam karısıo ftbde 3 yer var onlara ne yazıcam accık bısedemı solemıonuz ah bıde kurabılsem modu ama olmuo kuramıyorum offffofff
Kullanıcı avatarı
RAUVAS
Uzaklaştırıldı
İletişim:

Mesaj gönderen RAUVAS »

ftp 'ende 3 yer olduğunu söylüyorsun önce onları yaz buraya nasıl biryermiş tanıyalım FTP'ni..

ondan sorada kurmak istediğin modu yaz buraya bakalım..

hem sen baştan kabullenmişsin kaybettiğini.. :) başaramıcam demen yetiyor zaten.. :wink:
AŞKA DAİR
MEKANS

Kullanıcı avatarı
yakamoz
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen yakamoz »

FTP Upload Server
Here you can enter the IP-Address or FTP-Hostname of the Server used for your uploaded files. If you leave this field empty, the Server on which your phpBB2 Board is installed will be used. Please note that it is not allowed to add ftp:// or something else to the address, just plain ftp.foo.com or, which is a lot faster, the plain IP Address.
FTP Path to your upload directory
The Directory where your Attachments will be stored. This Directory doesn't have to be chmodded. Please don't enter your IP or FTP-Address here, this input field is only for the FTP Path.
For example: /home/web/uploads
Download Link to FTP Path
Enter the URL to your FTP Path, where your Attachments are stored.
If you are using a Remote FTP Server, please enter the complete url, for example http://www.mystorage.com/phpBB2/upload.
If you are using your Local Host to store your Files, you are able to enter the url path relative to your phpBB2 Directory, for example 'upload'.
A trailing slash will be removed. Leave this field empty, if the FTP Path is not accessible from the Internet. With this field empty you are unable to use the physical download method.
Enable FTP Passive Mode
The PASV command requests that the remote server open a port for the data connection and return the address of that port. The remote server listens on that port and the client connects to it. Yes No
FTP Kullanıcı Adı
FTP Şİfresi

işte bunlar
Kullanıcı avatarı
RAUVAS
Uzaklaştırıldı
İletişim:

Mesaj gönderen RAUVAS »

Çok açıklayıcı.. :mrgreen:

Sen herhalde yazdın googleye 'FTP' die karşına çıkan ilk sayfayı buraya yapıştırdın..

senin yolladığında şuraya kadar yapacağın şeyler gerisi ilgilendirmiyor:

Kod: Tümünü seç

FTP Kullanıcı Adı:
FTP Şİfresi:
daha sonra hangi modu kurmak istiyorsan ftp deki klasörler içind olan dosyaları editleme yaparak kurulumunu yapıcaksın.. Takıldığın yerde sorarsın..
AŞKA DAİR
MEKANS

Kilitli

“2.0.x MOD Destek” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir