[RC1] Anasayfada son başlık konusu

phpBB 3.0.x MOD Veritabanımızda yayınlanan ve tarafınızca eklenen tüm yeni phpBB 3.0.x sürümleri için MODların duyuruları buradan yapılmaktadır. phpBB 3.0.x MODları hakkında ihtiyacınız olan desteği lütfen 3.0.x MOD Destek forumuna başlık açarak sorunuz.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Kilitli
Kullanıcı avatarı
Dn_35
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

[RC1] Anasayfada son başlık konusu

Mesaj gönderen Dn_35 »

MOD Açıklaması: Anasayfada son başlık konusunun görüntülenmesini sağlar. (index.php)
MOD Version: 0.1.2
phpBB Sürüm: phpBB3 RC1
Dosya ekleri
RC1.ana.sayfada.son.baslik.zip
last post title on index.php
(6.72 KiB) 593 kere indirildi
ana.sayfada.son.baslik.png
ana.sayfada.son.baslik.png (5.36 KiB) 5659 kere görüntülendi
En son Dn_35 tarafından 29.05.2007, 13:37 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Site Kuralları | Mod Kurulum Makalesi | MODX Formatlı Modların Kurulumu

Lütfen özel mesaj ile yardım istemeyiniz, kurallarımız gereği özel mesajlara cevap vermiyoruz.
Kullanıcı avatarı
Mirach
Destek Ekibi Lideri
Destek Ekibi Lideri

Mesaj gönderen Mirach »

oldukça başarılı , teşekkürler.
Profilinde phpBB forumunun adresini girmemiş üyelere ve kurallara aykırı şekilde açılmış başlıklara destek verilmez.
Resim Resim Resim
Crazy_Plane
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Crazy_Plane »

Allah Allaaah, belki 500 tane mod kurdum, bu çalışmadı yaw ne iş? eskisi gibi duruyor :oops:
http://www.vbcode.info
Bütün Programlama dilleri için eşsiz kaynak

http://www.joyystick.com
Böyle site sadece Rusya'da var(dı)
Kullanıcı avatarı
Dn_35
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Dn_35 »

modda sorun yok,

Lütfen özel mesaj ile yardım istemeyiniz, kurallarımız gereği özel mesajlara cevap vermiyoruz.
Kullanıcı avatarı
akansu
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen akansu »

Mod gayet güzel teşekkürler.

Ancak AltForumları bulunan bir Foruma tıkladığımda en üstte şöyle bir hata veriyor

Kod: Tümünü seç

[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions_display.php on line 394: Undefined variable: last_post_subject_substr
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4229: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3661)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4231: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3661)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4232: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3661)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4233: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3661)
Ne kadar sağlıklı bilemiyorum ama functions.php:3661 satırı sildim ve sorun ortadan kalktı...

Şuan gayet normal halde çalışıyor..
Kullanıcı avatarı
pikachu
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen pikachu »

sanırım aynı modun 0.20 versiyonu bu da
http://clusedo.cl.funpic.de/phpBB/post_ ... _index.zip

içinde 0.1.2 sürümünden güncellemede var.
Kullanıcı avatarı
Dn_35
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Dn_35 »

bu versiyondada ufak sorun var, onuda düzeltsin diye bekliyordum.

modlar beta seviyesinde olduğundan olacak okadar. Test etmeden mod duyurusu yapmıyorum o yüzden.

Kullanıcı avatarı
pikachu
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen pikachu »

o zaman bu modları beta ve premodlar bölümünde vermek daha doğru olmazmı? artık ordamı vereyim mod tanıtımlarını?
Kullanıcı avatarı
Dn_35
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Dn_35 »

phpBB3 3.0 çıkmadan şu anki modların hepsi zaten beta seviyesindedir, günlük CVS'lere baktığımızda hala değişiklikler olduğunu görüyoruz.

Kullanıcı avatarı
Dn_35
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Dn_35 »

Mod yenilendi ve sorunsuz çalışmaktadır.

:arrow: http://www.phpbbturkey.com/viewtopic.php?t=10092

Kilitli

“3.0.x MOD Duyuruları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 14 misafir