Chronicles Edit

phpBB 2.0.x sürümleri için yapılmasını istediğiniz veya arayıpta bulamadığınız Temalar.
Kilitli
Kullanıcı avatarı
Flame
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Chronicles Edit

Mesaj gönderen Flame »

Arkadaşlar Chronicles temasının farklı renklerini aradım güzelleştirmek açısından ancak bulamadım :)

Bende photoshopta kendim editliyeyim böylece hem kullananlara hemde bize biraz farklılık olsun dedim lakin söyle bir sorunum var.

Photoshopta gen_background vs imageları hue & Saturation cekip değiştirdiimde maviye yaklastırdıgımda yani dosyanın boyutu 7kb 'dan 25 kb 'a kadar fırlıyor :)

Buda forumda extra bw ve yavaslık demek anlamına gelir .

Aynı boyutta tutup rengini editliyebilicegim bir program biliyorsanız ve paylasırsanız sevinirim. Yada başka yolu varsa :)

İyi günler.
Ibanez Rg2550z vs Fender American Strat.

[ resmi görüntülemek için tıklayın ]
emrenallar
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen emrenallar »

Flame gif ayarlarını doğru şekilde yaparsan yükselmez kb değeri... Biraz daha incele derim :D
Kullanıcı avatarı
Flame
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Flame »

Emrecim gif değil jpg editlemeye calıstıgım ve nasıl ayar yaparsam yapım yükseliyor. Kaliteyi en düsüge aldıgımda bile diğerinden yüksek oluyor. Eğer yapabiliceksen msn'den iletisime geçim :)

emrenallar
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen emrenallar »

Sorunu halletiğine göre Flame... Resim boyutlarını ufak tutan o baba programı burada yayınla :D Herkes faydalansın
Kullanıcı avatarı
Flame
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Flame »

Tabi.

Programın adı image optimizer. Kaliteyi bozmadan 20 kat düsürebiliyor. Gerçektende baktıgınızda kalite birbirine cok yakın duruyor. Sadece bunun icin değil arka plan resmide kullanırken temada sıkıntı yasıyorduk cok büyüktü. 550 kb'lık resmi nerdeyse 1 'e 1 48 kb'a düsürdü. Cok yararlı program tavsiyemdir.

Kilitli

“2.0.x Stil/Tema İstekleri” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 13 misafir