phpBB_modified_by_Przemo VE türkceleştirme

phpBB 2.0.x sürümleri için geliştirilen ve yapım aşamasındaki Alpha, Beta MODlar & PreMODlar.
Kilitli
toolband
Kayıtlı Kullanıcı

phpBB_modified_by_Przemo VE türkceleştirme

Mesaj gönderen toolband »

slm arkadaşlar phpBB modified v 1.12.5 by Przemo dosyasını indirdim ve hostuma bunu uplade ettim bilindigi gibi bu dosyanın türkçe dil dosyası nette yok ben przemo sitesi olan bi arkadaştan bu sürümün dil dosyasını uzun ugraslar sonunda buldum uplade ettim dil dosyasının içine ve forum türkçe oldu. oldu ama siteden cıktım bu seferde online olamıyorum. ama yükledigim tr dosyasını silince bu sefer ingilizce bisekilde online olabiliyorum o tr dil dosyası saglam cünkü aynı dil dosyası başka sitede benim yaptagıma benzer bi sekilde çalışıyor. sizce bu sorunun kaynagı ne olabilir. ilgilenen arkadaşlara simdiden tesekkür ederim...
Serhan
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: phpBB_modified_by_Przemo VE türkceleştirme

Mesaj gönderen Serhan »

o tr dil dosyası sitesi ne belki yardımcı olabilirim
Kullanıcı avatarı
phpBB-TR
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: phpBB_modified_by_Przemo VE türkceleştirme

Mesaj gönderen phpBB-TR »

Siteyle alakası yok, /language klasörü içerisinde hem /lang_english hemde /lang_turkish bulunsun. Ve 'Yönetim Paneli => Ayarlar => Pano Dili'ni Türkçe seçin.' işlem bu kadar gene olmazsa detaylı bir şekilde yazın, yardımcı olmaya çaLışırım.
Kilitli

“2.0.x PreMODlar & Yapım aşamasındaki MODlar” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 13 misafir