Color Groups'a Entegrasyon

phpBB 2.0.x sürümleri için MODlar hakkında ihtiyacınız olan desteği buradan sorarak alabilirsiniz.
Kilitli
Bahadır
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Color Groups'a Entegrasyon

Mesaj gönderen Bahadır »

Arkadaşlar aşağıdaki resimde yer alan işaretli alanları Color_Groups'a nasıl entegre edeceğim? Yardımlarınız için teşekkürler.
[ resmi görüntülemek için tıklayın ]
Bahadır
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: Color Groups'a Entegrasyon

Mesaj gönderen Bahadır »

Arkadaşlar, sadece moderatör isimleri ile son kaydolan kullanıcının isimlerini color_groups'a entegre edemedim. İlk iki seçenekteki yardım talebim halen geçerlidir. İlgilenmenizi rica ederim.
Kullanıcı avatarı
Mirach
Destek Ekibi Lideri
Destek Ekibi Lideri

Mesaj gönderen Mirach »

Merhaba,

Entegreden kastın sanırım,uyarlamak.entegre diyince benimde kafam karıştı.renk atamalarını panelden yapıyorsun.mevcut olan gruplar ve vermek istediğin renk ayarlarını görebiliyorsun.
Fakat üyeler için (grupsuzlar) auto group modunu kullanarak istediğin gruba girmelerini sağlıyabilir,daha sonrasında o gruba istediğin rengi atayabilirsin.
Profilinde phpBB forumunun adresini girmemiş üyelere ve kurallara aykırı şekilde açılmış başlıklara destek verilmez.
Resim Resim Resim
Bahadır
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Bahadır »

Mirach sağol ilgilendiğin için, moderatör isim listesinin olduğu kısım neden moderatörlere verdiğim renkte olmuyor. Bana o lazım. Resme dikkatlice bakarsan ne demek istediğimi anlarsın. Ayrıca foruma son kaydolan kullanıcının da rengi değişmiyor. Entegrasyondan bunu kastetmiştim. Teşekkürler..
Kilitli

“2.0.x MOD Destek” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 7 misafir