[MOD] Secure Login / Şifre Güvenliği Sağlanması

[url=http://www.phpbbturkey.com/mods.html:34cnv4ga]phpBB 2.0.x MOD Veritabanımızda[/url:34cnv4ga] yayınlanan ve tarafınızca eklenen tüm yeni phpBB 2.0.x sürümleri için MODların duyuruları buradan yapılmaktadır. MODlar hakkında ihtiyacınız olan desteği lütfen [b:34cnv4ga]2.0.x MOD Destek[/b:34cnv4ga] forumuna başlık açarak sorunuz.
gamisaga
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen gamisaga »

bu modülü yukledikten sonra kullanıcı yeni şifre istediğinde bende hata verdi :(
Parse error: syntax error, unexpected T_VARIABLE in usercp_sendpasswd.php on line 65
normal login işlemi çalışıyor noktalarda artıyor siteyede giriyor ama hata veriyor şifremi unuttum deyince o satırda şu

Kod: Tümünü seç

SET user_newpasswd = '" . md5($user_password) . "', user_actkey = '$user_actkey', ct_last_pw_reset = '$new_time' WHERE user_id = " . $row['user_id'];
bu sistemde orda md5 yazmaması lazım sanırım ?
gamisaga
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen gamisaga »

sanırım buna cvp gelmeyecek ve bende zatenn bu modu kaldırdım :(
http://www.hagayret.net Bir tık kadar yakın yalan mı :)
Murat5
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Murat5 »

Bende sorunsuz çalışıyor
Kullanıcı avatarı
İnxs
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen İnxs »

sorun yok çalışıyor...
emre86
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: [MOD] Secure Login / Şifre Güvenliği Sağlanması

Mesaj gönderen emre86 »

Bu modun hiç bir anlamı yok, saçma sapan bir mod diye yapılmış bişiy.Neden böyle diyorum çünkü bu mod söylenildiği gibi şifrenizin yanına random karakter ekleyip gönderiyor deniyo ama hiçte öyle bişi yapmıyor sadece sizin şifrenizi md5 olarak gönderiyor.Örnek:şifreniz 00 olsun bu mod bunu "b4b147bc522828731f1a016bfa72c073" bu hale çeviriyor. yani adam ha şifrenizi okumuş ha kırmış hiç farkı yok :twisted:
İnadına 2x
Kilitli

“2.0.x MOD Duyuruları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 11 misafir