MySQL db'm silindi :(

phpBB 2.0.x kurulum ve çalıştırılmasında meydana gelen sorun ve problemler için buradan yardım alabilirsiniz.
Kilitli
Kullanıcı avatarı
semih016
Kayıtlı Kullanıcı

MySQL db'm silindi :(

Mesaj gönderen semih016 »

Arkadaşlar yanlışlıkla isim benzerliğinden hostumdaki MySQL db'm silindi. Sistemim PHPbb.
Hosting şirketimle konuştum ama yedeğin olmadığını müşteriye ait old.söylediler. Hiçbir yolu yokmudur başka arkadaşlar cevap acil lütfen.. :(
Hep destek tam destek..
Kullanıcı avatarı
Dn_35
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: MySQL db'm silindi :(

Mesaj gönderen Dn_35 »

host firmaları belirli aralıklarla yedek almak zorundadırlar ve bu aralıkları hizmet sözleşmesinde belirtirler, hizmet sözleşmesine bir bak neler yazmışlar. Sendede yedek yoksa geçmiş olsun demekten başka söz yok.
Site Kuralları | Mod Kurulum Makalesi | MODX Formatlı Modların Kurulumu

Lütfen özel mesaj ile yardım istemeyiniz, kurallarımız gereği özel mesajlara cevap vermiyoruz.
Kullanıcı avatarı
semih016
Kayıtlı Kullanıcı

Re: MySQL db'm silindi :(

Mesaj gönderen semih016 »

Dn_35 yazdı:host firmaları belirli aralıklarla yedek almak zorundadırlar ve bu aralıkları hizmet sözleşmesinde belirtirler, hizmet sözleşmesine bir bak neler yazmışlar. Sendede yedek yoksa geçmiş olsun demekten başka söz yok.
malesef konuştum yedekleme sistemi panelde var ve aktif durumda ben kendim aldığım için yedeklerimi gerek duymadım açmaya. yedekleride alıyordum düzgünce fakat makinama format attım ve silindi doğal olarak yenisini alıcaktım ama yapılan yanlışlıkla gitti :(

yani diyorsunuz bir yolu yok :S
neyse teşekkürlerr
Hep destek tam destek..
Kilitli

“2.0.x Destek Forumu” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 13 misafir