phpbb mesaj sorunu

phpBB 2.0.x kurulum ve çalıştırılmasında meydana gelen sorun ve problemler için buradan yardım alabilirsiniz.
Kilitli
orhangürel
Kayıtlı Kullanıcı

phpbb mesaj sorunu

Mesaj gönderen orhangürel »

merhaba , phpbb2 kullanıyorum. aniden bi sorun oluştu artık foruma mesaj yazılmıyor.forum bütün özellikleriyle çalışıyor sadece mesaj yazılamıyor.mesaj yazıp gönderildiğinde sayfa beyaz olarak kalıyor.acaba düzeltilebilecek birşeymidir yardımlarınız için teşekkürler.
orhangürel
Kayıtlı Kullanıcı

Re: phpbb mesaj sorunu

merhaba , forumda mesaj sorunu oluşmadan önce , pdf formatında bir dosyadan kopyalayıp foruma yapıştırarak mesaj göndermiştim.noktalı vigüllü çok karışık çıktı acaba bununla ilgisi olabilirmi.mesaj yazılamıyor düzelcek bi sorunmudur. yokmudur bilen birisi teşekkürler.
NoRToN
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen NoRToN »

İlgili Dosyayı silmiş olabilirsin ya da editlerken değiştirmiş olabilirsin eski dosyanın yedeğini aldıysan onu tekrar yükle
www.tomemu.com
orhangürel
Kayıtlı Kullanıcı

merhaba hayır herhangi birşey silmedim.durup dururken oldu anlayamadım.

mesaj yazıp gönderince sayfa beyaz kalıyor sorun bu.yokmudur buna cevap verebilecek birisi.düzelmiyecek birşeyse komple kaldırcaz mecbur.birileri yardımcı olursa sevinirim .teşekkürler.
Kilitli

“2.0.x Destek Forumu” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 10 misafir