Son 10 Bilgiler(En iyi 5 Uyarlaması)

phpBB 3.0.x MOD Veritabanımızda yayınlanan ve tarafınızca eklenen tüm yeni phpBB 3.0.x sürümleri için MODların duyuruları buradan yapılmaktadır. phpBB 3.0.x MODları hakkında ihtiyacınız olan desteği lütfen 3.0.x MOD Destek forumuna başlık açarak sorunuz.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
bdajans
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: Son 10 Bilgiler(En iyi 5 Uyarlaması)

Mesaj gönderen bdajans »

eyp yazdı:TOP5_NAME } { TOP5_NUMBER } { TOP5_NAME } { TOP5_JOINED } { TOP5_TOPIC } { TOP5_NUMBER_VIEW

Bu şekilde kalıyor

Bütün stillerde denedim ama olmuyor nerede hata yapıyorum gerekli bütün dosyaları doğru yere attım

şablon yenile dedim ama değişiklik yok

teşekkürler
Kardeş formun index sayfasını silmen gerek ve yeni index dosyasını (indirdiğin mod'un içindeki) eklemen gerekiyor...
Ancak sildiğin dosyayı önce makinene bir kenara kopyala, ne olur olmaz diye...
Ben öyle yaptım ve görüntüler tamamlandı, aynı öyleydi ben de de...
Deneme yanılma yoluyla bulduk...
Bu forumda, tam açık bir cevap bulmak zor...
Ama iyi de oluyor, ipuçlarını değerlendirip kendin ilerlersen keşif zevkli ve kolay oluyor...
eyp
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen eyp »

kardeş teşekkür ederim hallettim biraz araştırdık ve bulduk

Bu forumda sorulara cevap bulmak biraz zor ama iyice kafaya koyunca oluyor
bdajans
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen bdajans »

Aynen öyle malesef...
Kullanıcı avatarı
blogcu forum
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen blogcu forum »

ya linkler ilk msja yolluyo. son msjlara tıklayınca en son yazılan msja gıtse :roll:
blogcu
Kullanıcı avatarı
dlxattack
Uzaklaştırıldı
İletişim:

Mesaj gönderen dlxattack »

ewet çok sinir :D
PhpBB 2 Ye Devam...!!!!
Kullanıcı avatarı
mustafakumbar
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen mustafakumbar »

Arkadaşlar emeğinize sağlık ama bazı arkadaşlarda dile getirmiş.

İki tane eksiklik var:

1-Linklere tıklayınca direkt ilk mesaja gidiyor. Oysa son mesaja gitse çok daha iyi olur.

2-Sadece Yönetici/Moderatör vs. lerin görebileceği Başlıklar var. Bu başlıklara konu açıldığında yada cevap yazıldığında , bu modülde görülmemesi gerekiyor. (Yoksa sadece Moderatörlerin görmesinizn bir anlamı kalmaz , konuya belki gidemez ama konu başlığından da bazı manalar çıkartabilenler olur mutlaka !)

Üstadlar bunlara bir el atsanız çok iyi olur.

Şimdiden Teşekkür ederiz.
Dünyada En Zor Şey İnsanın Kendini Bilmesidir...
eyp
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen eyp »

1-Linklere tıklayınca direkt ilk mesaja gidiyor. Oysa son mesaja gitse çok daha iyi olur.

2-Sadece Yönetici/Moderatör vs. lerin görebileceği Başlıklar var. Bu başlıklara konu açıldığında yada cevap yazıldığında , bu modülde görülmemesi gerekiyor.
+1 Aynen katılıyorum
bdajans
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen bdajans »

Arkadaşlar ben kurmuştum ama, başka bir düzenleme yaparken bozuldu...
Ve tekrar kurmaya çalıştım ve kurdumda...
Ancak linkler çalışmıyor ne olabilir?
Nerde hata yapıyor olabilirim?
Teşekkür ediyorum...
Kullanıcı avatarı
Es-Es
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen Es-Es »

Bu Modu Yapanın Ellerine Sağlık

Ben Kurdum Süper Oldu.

Görnek İsteyenler Olursa İşte Adresi http://iskitler.web44.net
www.iskitler.web44.net
50 Mesaj Yazana Moderatörlük
100 Mesaj Yazana Süper Modluk
750 Mesaj Yazana Adminlik
1000 Mesaj Yazana Domain+250 Mb Full Özellikli netxx.net Uzantılı Host
1000 Mesaj Yazana Domain+500 Mb Full Özellikli trtc.biz uzantılı host
Kullanıcı avatarı
Özcan Akbulut
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Özcan Akbulut »

arkadaslar ben yapamadim durmadan yukarda su hatayi veriyor

[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/top5_index.php on line 47: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/top5_index.php on line 103: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3526: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:2956)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3528: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:2956)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3529: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:2956)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3530: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:2956)

benim icin birisi yapabilirmi ?
akblt.space

Başlangiç Bilgileri phpBB 3.0.x :: 3.1.x
Kullanıcı avatarı
brainomer
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen brainomer »

bende phpBB2 den onverter ile phpBB3 e geçtim böyle yapan kullanıcılar sitesine last post gibi modlar ekledinmi sitenin en üstünde hep yazlı hata alıyorlar ben denedim her seferinde aynı sonucu aldım. şuan bir çözümü yok.
http://futbolizle.tk lig tv nin en bedava adresi tüm liglerin macları burada.

phpbb3 temaları= http://futbolmekani.leve-net.com/forum/ ... -f108.html
phpbb3 modları= http://futbolmekani.leve-net.com/forum/-mod--f107.html
Kullanıcı avatarı
Özcan Akbulut
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

EsmerÖzcan yazdı:arkadaslar ben yapamadim durmadan yukarda su hatayi veriyor

[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/top5_index.php on line 47: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/top5_index.php on line 103: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3526: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:2956)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3528: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:2956)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3529: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:2956)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3530: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:2956)

benim icin birisi yapabilirmi ?

yokmu benim icin birisi yapacak :? :roll:
akblt.space

Kullanıcı avatarı
blogcu forum
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen blogcu forum »

arkadasım bılemıyorum ama bende de boyle bırkac sorun cıkmıstı. şu baslıga bır goz at ıstersen ;)
viewtopic.php?p=68516#p68516
blogcu
Kullanıcı avatarı
Özcan Akbulut
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

ya ben yükledim bastan hata veriyordu onlari cektim sonunda amaherseyi büyük gösteriyordu yani inanilmaz büyük yazida o yazilari nasil kücülte bilirimki?

edit :och beee sonunda yapabildim
akblt.space

g_unit90
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen g_unit90 »

mustafakumbar yazdı:

2-Sadece Yönetici/Moderatör vs. lerin görebileceği Başlıklar var. Bu başlıklara konu açıldığında yada cevap yazıldığında , bu modülde görülmemesi gerekiyor. (Yoksa sadece Moderatörlerin görmesinizn bir anlamı kalmaz , konuya belki gidemez ama konu başlığından da bazı manalar çıkartabilenler olur mutlaka !)
aynı sorunu bende yaşıyorum nasıl çözeceğiz ??
Phpbb kurulum&güncelleme mod kurulum yapılır. administrator@duman6.org
Kilitli

“3.0.x MOD Duyuruları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir